Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő bemutatkozása

A Relaxo apartmanház 2013 tavaszán nyitotta meg kapuit a cserkeszőlői gyógy- és strandfürdő közvetlen közelében ( az új fürdő bejárattól 50 m-re). A csendes, nyugodt nyaraló övezetben fekvő házban kényelmes, családias hangulatú apartmanok kerültek kialakításra.

5Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2019. július 4.a párjával járt itt
Relaxo apartman tökéletes. . . . Dóri,és Ildikó szuper kiszolgálók. Szállás 1. osztályú,/ klíma,tiszta szoba,remekül felszerelt/mikró,hűtő,tűzhely,fürdő,TV,internet,kedvezmény a strandbelépőből. Az udvar rendezett,szalonnasütő,gyerek játszótér,zárt parkoló. Kiszolgálás szintén tökéletes. Strand /ami csodás/,és bolt közel.
Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Higiénia kiváló szoba kényelmes fürdőszoba patyolat tiszta. Reggeli bőséges a személyzet udvarias segítőkész. Udvar rendezett,a masszás első osztályú volt. A strand kb 30 méterre található. Nyugalom szigete. Köszönjük Ildikó.
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Tiszta, rendezett mindennel felszerelt apartmanszobák nyugodt környezetben mégis mindenhez közel. Dóriék nagyon kedvesek, segítőkészek. Nekünk még az érkezésünkre kerékpár gyerekülést is vettek és felszerelték! Finomak voltak a reggelik, miközben Ildi várja minden kérésünket!
Kiváló 2017. november 6.a párjával járt itt
Nagyon kedves hölgy fogadott. Örültünk a lehetőségnek, a kedvezményes fürdő belépőnek. A szoba minden igényt kielégített. Igényes, szép bútorzat, tisztaság. A fürdő főbejárata egy kellemes sétára volt. Hűvösebb őszi időben sem zavaró ez a távolság. A reggeli bőséges és finom. Az ebédlő is hasonlóan igényes, mint a szobák.
Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
Visszatérő nyaralóként az utolsó pillanatban már csak a Relaxo-ban kaptunk helyet, amit nem bántunk meg. Nyugalom, csend, közel a fürdőhöz. Barátságos személyzet, kiválóan felszerelt apartman, gyönyörű udvar. Nagyon jó, hogy a reggelit helyben fogyaszthatjuk el, nem kell más étterembe elsétálni. Finom volt minden, választékos.
Kiváló 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
A személyzet barátságosan,kedvesen, segítőkészen fogadott. Az apartman modern, otthonos,mindennel felszerelt. Jó az elhelyezkedése kb. 20 méterre van a strandtól, csendes nyugodt helyen. A parkolás is kulturált, biztonságos, zárt. Az ágyak kényelmesek ami a legfontosabb szerintünk. A svéd asztalos reggel is jó volt, kicsit lehetne változatosabb.
Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő - Külső képRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő - Medence/kertRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2017. február 8.a párjával járt itt
Erre a helyre járunk feleségemmel már negyedik éve és nekünk nagyon tetszik az apartman. Kényelmes, tiszta, jól felszerelt. A vendéglátás és a kiszolgálás kitűnő. Finom svédasztalos reggelivel várt minket Dóra aki nagyon aranyos, kedves, barátságos, mindenre odafigyelt, hogy mi jól érezzük magunkat. Maximális pontot adok és ha tehetjük minden évben visszatérünk.
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Párommal utaztunk el Cserkeszőlőre kisebb nyaralás, illetve kikapcsolódás céljából. Fantasztikus volt minden! Csak is ajánlani tudom. A személyzet, a svéd asztalos reggeli, az apartman, a környezet, minden maximális pontot kap tőlünk!
Ide még visszatérünk mindenképpen!!!
Nem mellesleg 2 percre van a fürdő! :)
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Segítőkész aranyos személyzet aki bármiben a segítségünkre volt ennyi mindenre nem is számít az ember amit az itt dolgozó hölgy (D. ) megadott részünkre. A szállás nagyon tiszta modern rendezett minden mi a mai világba szem szájnak ingere megvolt. A szálláshely árában a reggeli is benne volt amely nagyon bőséges és finom volt.
Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2016. február 21.a párjával járt itt
Férjemmel járunk ide most már harmadik éve és ha tehetjük akkor minden télen visszajövünk. Az apartman nagyon szép, kényelmes,tiszta jól felszerelt. A vendéglátás és a kiszolgálás kitűnő, finom svédasztalos reggelik amit Dórinak köszönhetünk. Mindenkinek ajánlani tudom ezt a helyet! ! !
Köszönjük! ! ! Még visszatérünk! ! !