Gábor1: Jövünk még ide - Touring Hotel Cserkeszőlő Cserkeszőlő

Jövünk még ide

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A szálloda nagyon jó helyen van, közvetlen átjárással a fürdőbe.
A parkoló közvetlenül a ház mellett megoldott, az épület előtt, vagy a kemping területén, szintén az épülte oldalában.
A kétágyas szobánk retró berendezésű, ráférne egy felújítás. a bútorokat lassan cserélni kellene. A televízió csatornáinak száma kellemetlenül kevés.
A reggeli választéka ízlés kérdése, van, akinek szűkös. A félpanziós vacsora menüválasztásos, aki szereti a magyaros ételeket, megtalálja a kedvére valót.
A személyzet kedves. Ottlétünkkor a pandémia miatt is odafigyeltek a takarításra.
A karszalagos beléptetési rendszer miatt biztosított a napi többszöri ki-bejárás a szálló és a fürdő között.
Jövünk még ide!

Szeretnéd követni Gábor1 felhasználót?    Igen

Cserkeszôlô
Beton út 5.

2020. július 22.
A hotel elhelyezkedése kiváló. A személyzet kedves. Az ajtók nyikorognak, a tv-ben 4 csatorna látható. A klíma nem szabályozható, mert fix 24 fokra van állítva, amit egy telefon aplikációval már tudtam is szabályozni. Az étkezés igazi retro étkezés. Koszos tálcák, száraz pékáru, 5 perc alatt...

2019. május 17.
Maga a hotel, teljesen rendben a három***szinten. Fejlődés nincs, ugyanott, ahol 5 éve, de ezzel semmi gond. Ha a menedzsment ennyit tud, akkor ennyi! Vendéglátósként állítom, ebből már 10 évvel ezelőtt is többet lehetett volna kihozni. Működtető az önkormányzat!!! TB részleg: "széthajtott"!!!...