8372 Cserszegtomaj, Sümegi u. 9

Napraforgó Vendéglő Cserszegtomaj vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Cserszegtomajon az interneten kerestünk éttermet. A képek alapján tetszett, és valóban kelleme hely. Az étlep megfelelő, választék nem nag, de mindenki megtalálja, ami kell neki. Gössert csapolnak. A terasznak is van terasza. szőlőlugasban kellemes a melegben is. Az étel fnom volt. Megfelelő mennyiségű is. Nem maradtam éhes, nem ettem degeszre sem magam, és nem maradt a tányéron sem.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kellemes étterem, hangulatosan berendezett, habár nekem már kissé túl sok volt a díszletből, mivel a hely alapvetően rusztikus kialakítása is bőven jó hangulatot ad. (Főleg, hogy galériás a helyiség. ) Az asztalra kihelyezett, üvegre applikált itallap jó ötlet, így nem kellett azonnal az étlap italos részét böngészni, máris volt mit választani.

2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép hangulatos környezet.
Finom ételek. Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás .
Bátran merem ajánlani. Mindenkinek ki arra jár.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves gyors kiszolgálás. Friss, ízletes ételek, bőséges választéka. A rendelt ételt 15 percen belül tálalták. Hangulatos terasz rész, szép belső helyiségek. Nagyon jó ár értékarány. Választott étel (hal) frissen elkészített és nagyon finom, bőséges volt. Otthonos,tiszta kényelmes. Út mellett könnyen megközelíthető, helyen szép kilátással.
Válasz az értékelésre - 2015. július 16.
Tisztelt Hölgyem, Uram!

Nagyon köszönöm a megtisztelő és kedves szavakat. Remélem, lesz még máskor is alkalmuk rá, hogy nálunk étkezzenek! Minden jót kívánok!
Tisztelettel: Elek Andrea
Elek Andrea, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Cserszegtomajon és környékén
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Majerik Hotel
5 nap/4 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.22.
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.08.30.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Cserszegtomaj környékén
Hunguest Hotel Pelion  Cserszegtomaj
Wolf Panzió Cserszegtomaj
Palace Hotel  Cserszegtomaj
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi árak
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Napraforgó Vendéglő CserszegtomajX