Barbara-2 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Barbara-2 értékeléseit!

Olvasd el Barbara-2 étterem értékeléseit!

Hangulatos különleges hely -

GoodSpirit Bar Budapest

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Igényes, fiatalos hely különleges italválasztékkal. A bár a whisky és a gin különlegességekre építette az arculatát. A különlegességek valóban azok! Nem vagyok szakértő, de a számtalan gin mellé különféle márkájú és ízesítésű tonicot is ajánlanak (pl. cseresznyvirágosat, hihetetlen íze van! ) Aki először jár itt, az a hozzáértő személyzettől kérhet segítséget a választáshoz.
Kellemes vacsora teknősök lakta kerti tó mellett -

Kakas Étterem Budapest

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családi vacsorára tértünk be legutóbb, az ételekben és szép környezetben ezúttal sem csalódtunk. Nem a legolcsóbb étterem, de bőséges és szerintem fantáziadús a választék, és követi a modern étkezési kultúrát. Vega és paleo fogások is vannak, ezért fiataloknak és a tudatos táplálkozás híveinek is jó választás lehet. A belső tér igényesen kialakított, kellemes hangulatú.
Finom ételek, olaszos szétszórtság -

Amici Miei Budapest

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Néhányszor jártam itt, eddig azok az ételek amiket választottam mind finomak voltak. A tésztákról nem spórolták le a parmezánt, a pisztáciás tiramisu és a sima hagyományos tiramisu is isteni finom. Legutóbb lazacot rendeltem salátával, tökéletesen volt elkészítve. Az olaszosan hanyag kiszolgálás kicsit rontja az összképet, ezen javíthatnának, mert sokat emelne a színvonalon.
Tészta paradicsom -

Millennium da Pippo Budapest

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon olasz étterem, a tésztaételek minden formában kaphatóak. Többször is megfordultunk itt, legutoljára húsvét környékén. Egyedi a hely, de elég zsúfolt tud lenni ha éppen sokan vannak. Az ételek hagyományosan olasz ételek, aki szereti az nem fog csalódni. Én volt amit kicsit száraznak találtam (Rigatoni első alkalommal), de a desszertek feledtették az élményt.
Elegáns olaszos -

Trattoria Venezia Budapest

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tavaly jártunk itt kétszer is. Nagyon tetszik a belső tere, és szép helyen van. Az olaszos jellegű éttermek közül az elegánsabb típusba sorolnám. Ennek megfelelően az árak picit magasabbak mint egy átlag olasz étteremben, de az ételek minősége ezzel arányban van. Közepes adagokat adnak (nagyétkűeknek talán kevés lehet), ezért van kapacitása még a női vendégeknek is, levest és/vagy desszertet elfogyasztani a főételek mellé.
2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár hete voltunk egy baráti párral a csárdában. Nem ide terveztük a találkozót, de mivel ezt a helyet találtuk nyitva ezért betértünk. Éppen ebédidő volt, így kértünk egy-egy fogást. A hely szépen felújított, a kerthelyiségben ültünk le ahol kellemes környezet fogadott bennünket. A hangulata tipikusan csárda jellegű: hegedűszóval, élőzenével.
Híres étterem Mezőkövesden -

Rózsa Étterem Mezőkövesd

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Férjem családja innen származik, legutoljára tavaly jártunk Mezőkövesden. A Rózsa Étterem a nagybetűs étterem errefelé, nem véletlenül. Gyönyörű belső tér fogadja a vendégeket, aki nem idevalósi, annak sokáig legel a tekintete a berendezési tárgyakon. A kiszolgálás udvarias, az ételek igazi házias magyaros ételek, de mostanában kibővítették az ajánlatot, ahogy láttam.
Hihetetlenül jó áron finom ebéd -

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

2013. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Munka miatt jártam Ráckevén, először csak úgy beültünk egy kávéra, de végül rendeltünk is, mert megéheztünk. Igen, nekünk is kicsit sokáig kellett várni, de pont ráértünk. Be van futtatva vadszőlővel a belső udvar ami nagyon hangulatossá teszi a helyet. Szerencsére szép napsütéses idő is volt éppen, úgyhogy komótosan elkortyolgattuk a kávénkat, amíg kihozták az ételt.
Jópofa hely -

Manga Cowboy Budapest

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 6.
Évente egyszer-kétszer megfordulunk a Ráday utcában. Általában azzal a felkiáltással kezdődik, hogy üljünk be valahova egy sörre a barátokkal ismerősökkel. Nincs törzshelyünk, eddig egyik hely sem hagyott mély nyomot. Nem tudnám felsorolni az éttermeket ahol jártunk, de ez a Manga Cowboy név valahogy megmaradt, talán a vicces logója miatt :)
Tapasztalatok: házi limonádé finom, tényleg házi, gyümölcsökkel variálva nyáron nagyon jól esett, felfrissített.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 6.
Sokan dicsérték ezt a cukrászdát, így amikor arra jártunk beugrottunk egy kis sütiért, hogy leteszteljük. Hétvége lévén tele volt így nem tudtunk leülni. Sebaj haza vittünk 3 különböző tortaszeletet: joghurtos málna-, Eszterházy-, és gesztenye torta. Sajnos egyik sem ízlett igazán. Még az Eszterházy volt talán a legjobb, de nekem mindegyik nagyon "mesterséges ízű" volt.