Idill Hotel Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj, Sümegi út 35.

Idill Hotel Cserszegtomaj a térképen

Idill Hotel Cserszegtomaj értékelése:

2. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül
86. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Idill Hotel Cserszegtomaj képei

Idill Hotel Cserszegtomaj vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Voltak szabad szobák, de nem engedett foglalni, csak a feláras napokra. / ez jelenik meg a foglalásnál:Sajnáljuk, az adott napon lehet, hogy van szabad szobánk, de 2 napos foglalás ezzel az érkezési dátummal nem foglalható! / A reggeli elfogadható volt, ha elég korán mentünk, de a tányérszervizes vacsora ehetetlen. Kivéve a levest, mert az tényleg jó volt.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kérlek, kedves utazó, ezt a helyez egyáltalán ne válaszd, mert csalódni fogsz! ! ! Semmenyire nem tetszett, büdös a szoba, a wellness kicsi és udvaron át megközelíthető, az étterem. koszos, a választék szegényes, terítő nincs a teraszos aztalon, szakadt és foszladozó drapériák, ízléstelen szinek csatornaszag. . .

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A recepciós egy zsíros, csimbókos hajú hölgy volt, a méregzöld színű körömlakkja félik lepattogva, vastag,fekete szemfesték a szemén félig elmaszatolódva. Egyáltalán nem volt bizalomgerjesztő ez a külső, és nem igazán illő egy szállodába, szerintem. A szobában furcsa szag terjeng. Fürdőszoba mennyezet gombás.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a HOTELBEN fél panziós ellátással. A hotelhez tartozó Papi pizzázójában volt az étkezés. A svédasztalos reggeli és vacsora finom és bőséges volt. Az étkezéshez kis hordóból mindenki saját maga önthetett a 4 féle borból,2 fehér és 2 vörös bor volt. Az étteremból is szép panoráma volt a környékre. Máskor is visszatérünk ide, főleg ilyen jó időben.

Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 22.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 11.650 - 14.675,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, masszázskuponnal, teniszpálya használattal, parkolással
Érvényes: 2020.04.13-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 4.998,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Cserszegtomaj környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

CserszegtomajX