Sarlós Boldogasszony kápolna Csobánka

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Sarlós Boldogasszony kápolna Csobánka vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. február 19.a párjával járt itt
Sokszor jártunk már itt, szeretem ezt a helyet. A központtól mintegy 2,5 gyaloglással érhető el. Amint a községet elhagyjuk, csend és nyugalom honol a tájra. Több kegyhely mellett is elhaladunk. Felekezettől függetlenül is érdemes felkeresni a helyet. Sajnos most a víz nem folyik, de a béke áthatja lelkünket.
Sarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Egyéb
2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Érdekes 2022. május 9.egyedül járt itt
A kegyhelyeket - szerintem - meg kell látogatni, függetlenül attól, hogy mennyire vagy elkötelezettje ennek vagy annak a szellemiségnek. Szeretsz kirándulni, érdekelnek az izgalmas helyek meg az emberek és kész, elég ennyi. Ha szeretnél megérteni másokat, nem kerülöd el őket. Meg néha fel kell kelni a fotelból. Csobánka szép környék.
Sarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - EgyébSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Külső képSarlós Boldogasszony kápolna Csobánka - Egyéb