Code Zero Wine & Grill - Balaton Csopak

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Code Zero Wine & Grill - Balaton Csopak vélemények

2019. június 3.gyerekekkel járt itt
A Code Zero számomra egy egészen jó kis hely volt Budapesten, egy borbár az Egyetem téren. Mely sajnos megszűnt, mi több az utána próbálkozó egység is. Ehhez képest kiderült, hogy Csopakon is van egy, a parton s névazonosság nem véletlen. A borválaszték korrekt, az árak nem alacsonyak, de kifizethetőek, ittam egy Juhfarkot az Echo pincészettől (850, másfél deci), fiam egy bodzás mentás limonádét (980).
Code Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső képCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - EgyébCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső kép
Kiváló 2018. július 17.egyedül járt itt
Volt szerencsém kipróbálni a Code Zero Wine & Grill nevű csopaki helyet. Azt hiszem csak a legjobbakat mondhatom róluk, hiszen ottjártamkor (fél 2) a főnökkel az élen mindenki keze alatt égett a munka. Manapság divatos konyhát visznek a fiatalos, lelkes csapattal. Kedvesek, mosolygósak. A hely mondjuk el, hogy egy szerencsés szuper helyen (a kikötőben) található.
Code Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső képCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - EgyébCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső képCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső képCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Külső képCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Étel/italCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - EgyébCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - BelsőCode Zero Wine & Grill - Balaton Csopak - Belső
2017. július 15.gyerekekkel járt itt
egyik délután benéztünk ide, de nem volt időnk csak a hangulat tetszett: tényleg 'plázsosra' van kialakítva a hely, 2 nagy, tojás alakú grillező berendezésben készülnek az ínycsiklandozó fogások. Egyik este 9kor visszamentünk, beültünk, csak 1 adag ételt kértünk, elég magasak az árak, nekem meg olyan későn már nem kell étel.
2017. január 9. járt itt
Biciklitúránk alatt szúrtuk ki a csopaki hajóállomás végében ezt a konténerekből összeállított helyet. De ne a klasszikus rakodókonténerre gondoljunk, annál sokkal dizájnosabb, igényesebb helyről van szó. Vitorlással is megközelíthető a víz felől, kikötési lehetőséget is biztosítottak.
Átlagos 2016. augusztus 1.barátokkal járt itt
Kissé eldugva a kikötőben találunk 1-2 konténert, amelyet megkerülve a stégen megpillantjuk az éttermet, amely valójában egy borbár. A magas vékony asztalokon étlapot is találunk, amelyen 6 féle főétel található összesen. Ketten angus sztéket, ketten mozzarellás csirkemellet, ketten epdig harcsa sztéket kérünk.