davidkriszti: igazi Goa érzés a Balatonnál - Guruljon az élet! pihenőhely Csopak

Guruljon az élet! pihenőhely Csopak értékelése
22. helyezett a 25 csopaki étterem közül

igazi Goa érzés a Balatonnál

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon tetszett ez a hely. Ha valaki járt már Indiában, Goában, akkor azonnal tudja, hogy mit jelent, ha azt mondom, hogy bájos goa-i kávézóra emlékeztet. Ha valaki még nem járt Goán, akkor lényegesen olcsóbban megtapasztalhatja ezt az érzést itt. Gyönyörű táj, a hely minden pontjáról rálátni a Balatonra. A hagyományos asztalok helyett magaslatra helyezett ülőblokkok vannak párnákkal, szőnyeggel, pont mint Indiában. Amikor megérkeztünk indiai zene szólt, ami minket nem zavart, de lehet, hogy valakinek furcsa. Sok a nyugágy, a gyerekeknek játszósarok, szóval minden a pihenésről szól. A vendéglátók kedvesek, a mosdó tiszta, a harapnivalók pedig meglepően finomak. Bár a lasszí nem az igazi, de a limonádé nagyon finom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló