Remek hely jó ételekkel és gyenge kiszolgálással

Kerekedi Csárda CsopakKerekedi Csárda Csopak a térképen

2015. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 26.
A sok negatív értékelést olvasva meglepett mások tapasztalata, mivel évek óta járunk ebbe az éterembe bringatúrák keretében, igaz csak nyári időszakban. A hely régi tárgyakkal telizsúfolt jellege nekünk mindig tetszett, jó hangulatot árasztott az ebédhez. Az étlap gazdag, eddig minden választott étel ízlésesen tálalva, melegen, ízletesen érkezett, sosem tudtunk az ételre igazán kritikát megfogalmazni. 2014-ben egy idősebb férfi pincér szolgált ki mindig bennünket, kedves, előzékeny volt, sokat beszélgetett velünk. Jó érzésekkel távoztunk. 2015-ben egy fiatal felszolgáló csapattal találkoztunk, akik nem lopták magukat a szívünkbe. Unottak, érdektelenek, alig foglalkoznak a vendéggel, mintha ott se lennénk. Ezt mi is éreztettük azzal, hogy pontosan annyit fizettünk, amennyi a blokkon szerepelt. Az ételek közül nekünk örök visszatérő desszert a palacsintával töltött rétes. Isteni!
Kiszolgálás:Gyenge
Kerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/ital

Kerekedi Csárda további értékelései

2023.12.30családjával
Nagyon szép volt tiszta és letisztult máskor is vissza látogatók ide ha erre járok. Az étel ízletes volt. A kiszolgálás gyors. A pincérek kedvesek, és aranyosak. A légkört családiasnak véltem.
2023.08.12családjával
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás lehetett volna kicsit rugalmasabb, jobban odafigyelhwttek volna a vendégekre. Ezt le számítva, jó volt
2023.08.02gyerekekkel
Szuper hely!!! Finom ételek! Tökéletes csárda hangulat! Nagyon kedves tulaj és felszolgálók! Csak ajánlani tudom! Bence fiam kedvenc helye!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció