TMurphy

TMurphy adatlapja

Regisztráció2015.08.25
Utoljára itt2015.11.19

2015. augusztus 26.barátokkal járt itt
Ha kínai ételt ennénk, mindig ezt az éttermet választjuk. Régebben egy idősebb házaspár vezette, mosolygósak, kedvesek, és minden ételük finom, ízletes volt. Azóta egy fiatalabb gárda vette át az éttermet, az ételek egy nagyon picit változtak, de összességében maradt ugyanaz a kínálat és a minőség.
Kiváló 2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Jókora választék hamburgerekből, bagettekből, egytálételekből, amelyek mind jó minőségű alapanyagokból és frissen sütve készülnek. Mindenkinek ajánlom, aki szívesen megeszik egy finom "gyorsételt", és tud rászánni egy negyed órát, amíg frissen elkészítik neki. Kedves személyzet, tiszta környezet.
2015. augusztus 26.barátokkal járt itt
A sok negatív értékelést olvasva meglepett mások tapasztalata, mivel évek óta járunk ebbe az éterembe bringatúrák keretében, igaz csak nyári időszakban. A hely régi tárgyakkal telizsúfolt jellege nekünk mindig tetszett, jó hangulatot árasztott az ebédhez.
Felhasználó fényképei:
Kerekedi Csárda Csopak - Kerekedi Csárda Csopak - Kerekedi Csárda Csopak - Kerekedi Csárda Csopak -