Poros hatású, nyomasztó hely

Kerekedi Csárda CsopakKerekedi Csárda Csopak a térképen

Gyenge 2012. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. október 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tavaly télen voltunk itt vacsorázni. Mi voltunk az egyedüli vendégek az étteremben, de a pincér túl sok figyelmet nem szentelt nekünk. Kelletlenül szolgált ki, éreztük, hogy nem szívesen látnak minket. A cigánypecsenye rágós, az elvileg sült szalonna szinte nyers volt. A köretek hidegen kerültek elénk, és pofavágás keretében melegítették újra. A fizetésnél nem örültek annak sem, hogy nem készpénzzel hanem egyéb cafetériás csekkel fizettünk. Az étterem légköre sem tetszett igazán. Régiségekkel van berendezve, próbáltak kicsit skanzen jelleget előidézni,de ellentétben például a tihanyi skanzen funkciót is szolgáló Régi idők udvara étteremmel, ahol ez tökéletesen sikerült, itt az egésznek túlzsúfolt jellege van, amitől nekem olyan "porosnak" tűnt az egész. Nem tervezek visszatérést, ez egyszer is sok volt.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Kerekedi Csárda további értékelései

2023.12.30családjával
Nagyon szép volt tiszta és letisztult máskor is vissza látogatók ide ha erre járok. Az étel ízletes volt. A kiszolgálás gyors. A pincérek kedvesek, és aranyosak. A légkört családiasnak véltem.
2023.08.12családjával
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás lehetett volna kicsit rugalmasabb, jobban odafigyelhwttek volna a vendégekre. Ezt le számítva, jó volt
2023.08.02gyerekekkel
Szuper hely!!! Finom ételek! Tökéletes csárda hangulat! Nagyon kedves tulaj és felszolgálók! Csak ajánlani tudom! Bence fiam kedvenc helye!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció