Már előre kinéztük, itt enni fogunk

Kerekedi Csárda CsopakKerekedi Csárda Csopak a térképen

Kiváló 2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. július 11.
Egy hosszú kirándulás után, úgy döntöttünk, most kipróbáljuk ezt a helyet. Van e olyan jó, mint a kinézete. Nagyon sokan voltak. hamar jött a felszolgáló. és hamar hozta az italt, meg az étlapot. Bőséges választék. Viszonylag jó ár érték arány. Az ételre várni kellett sokat. De előre elnézést kértek. Kevés a személyzet. Lehet nem ezen kellene spórolni, mert volt aki elment. Az étkek jók voltak. Bár és pacalt ettem, nem a legjobbat ez életemben.
Hangulat:Kiváló
Kerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/ital

Kerekedi Csárda további értékelései

2023.12.30családjával
Nagyon szép volt tiszta és letisztult máskor is vissza látogatók ide ha erre járok. Az étel ízletes volt. A kiszolgálás gyors. A pincérek kedvesek, és aranyosak. A légkört családiasnak véltem.
2023.08.12családjával
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás lehetett volna kicsit rugalmasabb, jobban odafigyelhwttek volna a vendégekre. Ezt le számítva, jó volt
2023.08.02gyerekekkel
Szuper hely!!! Finom ételek! Tökéletes csárda hangulat! Nagyon kedves tulaj és felszolgálók! Csak ajánlani tudom! Bence fiam kedvenc helye!
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat