grocceni: Lenézik a külföldit. - Malom Csárda  Csopak

Malom Csárda  Csopak értékelése
9. helyezett a 25 csopaki étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Lenézik a külföldit.

2017. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Általában én viszem a társaságokat, családomat vendéglőbe és én is fizetem. Most azonban megfordult a kocka és engem vittek el német barátaim az autóból is látványosan hivalkodó Malom csárdába. Mentem az árral és németül rendeltem, mint a többiek. Nagyon finom volt az étel és a bor. Vendéglátóimnak a szép időben nagyon tetszett a forgó vízkerék, a magyaros terítés, az élő cigányzene és az üveg borlopóval a vendégek között cikázó parasztruhás legény. Attrakciója abból állt, hogy vékony sugárban spriccelte a bort a pohárba, vagy egyenesen a vendég szájába. Kattogtak is a fényképezőgépek. Egyszercsak asztalunknál termett és a következőt mondta a nagydarab bajor barátomnak: "Na tartsd a pofád!". Fülem-farkam behúztam és alig vártam távozásunkat. Valószínűleg nem lesz törzshelyem a csárda.

Ennyire tetszett: Gyenge

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

8229 Csopak
Veszprémi út 3.

2018. július 3.
Nagyon hangulatos, régi időket idéző hely. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Kedves személyzet.

2018. június 25.
Régi malomból átalakított tájház jellegű csárda. Hüvös, esős időben (júniusban) érkeztünk, a pincér szivélyesen fogadott, talpig a helyhez igazodó falusias öltözetben. A belső rész kézi faragású bútorzata ill. berendezése teljesen elvarázsolt bennünket. A helység melegségét gyönyörű zöld mázas...