11. helyezett

Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Malom Csárda  Csopak vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
"Sajnos" az ételekről nem tudok nyilatkozni, bár eltöltöttünk 2 órát az 'étteremben" . 20 perc után rendeltünk, 1óra 40 perc után érdeklődésünkre azt a választ kaptuk, hogy már sül a hús. Miután láttuk, hogy a jóval utánnunk jövők már jóllaktak,jeleztem , a pincérek, hogy távozunk,szó nélkül tudomásul vette.
Ilyen "vendéglátással" soha nem találkoztam. Remélem nem is fogok
4Hangulat
Szörnyű 2020. június 19.a párjával járt itt
A felszolgáló sokára jött az asztalhoz,a marhapörkölt fagyasztott volt és nem is melegiteték meg rendesen .
Az árak is elég magaddal.
Nem ajánlom senkinek sem.
1Ételek / Italok
1Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelő
2018. július 3.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, régi időket idéző hely. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Kedves személyzet.
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Gyenge 2018. június 26., üzleti partnerrel járt itt
Általában én viszem a társaságokat, családomat vendéglőbe és én is fizetem. Most azonban megfordult a kocka és engem vittek el német barátaim az autóból is látványosan hivalkodó Malom csárdába. Mentem az árral és németül rendeltem, mint a többiek. Nagyon finom volt az étel és a bor.
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. június 25.a párjával járt itt
Régi malomból átalakított tájház jellegű csárda. Hüvös, esős időben (júniusban) érkeztünk, a pincér szivélyesen fogadott, talpig a helyhez igazodó falusias öltözetben. A belső rész kézi faragású bútorzata ill. berendezése teljesen elvarázsolt bennünket. A helység melegségét gyönyörű zöld mázas cserápkályha biztosította.
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Malom Csárda  Csopak - Külső képMalom Csárda  Csopak - Külső képMalom Csárda  Csopak - BelsőMalom Csárda  Csopak - Belső
Még több kép (1 db) >>
Szörnyű 2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már Csopakon, és mindig kacérkodtunk a gondolattal, hogy betérünk a Malom Csárdába. Kívülről igazán hangulatos volt, gondoltuk az ételek és a kiszolgálás is hasonló élvezetet okoz majd. Sajnos csalódnunk kellett! Betértünkkor nem voltak sokan. Ellenben mégis sokat kellett várni a kiszolgálásra és az ételekre is.
1Ételek / Italok
1Hangulat
Gyenge 2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Hatan jártunk itt 2017 júiusában először és utoljára. Több mint egy órát kellett várni az ételek iszolgálására annak ellenére, hogy félig sem volt az étterem. Az italokból kettő esetében mást hozott ki a pincér, amit kértünk. Ezt követően 6 főre 5 terítéket hoztak ki.
3Ételek / Italok
2Hangulat
3Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2017. március 20.barátokkal járt itt
Ebédelni tértünk be a csárdába, de visszatérő vendégekként volt pár meglepetés. A csárda elnevezés már csak a malomnak és a belső dekorációnak (mázas cserépedények a falon, polcokon, szép cserépkályha) köszönhető. A belső design megváltozott, modern lett, ami számomra kicsit eklektikussá tette az éttermet.
4Ételek / Italok
3Hangulat
Gyenge 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.
2Ételek / Italok
1Hangulat
1Tisztaság
Kiváló 2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Egy balatoni kirándulás alkalmával elkapott minket a vihar, így félbe kellett szakítanunk. Úgy döntöttünk, hogy meg nézzük Veszprémet az eső elálltával, mert utcazene fesztivál volt és sok jót hallottunk róla. Előtte együnk egyet hangzott el az egyöntetű felszólamlás. Korábban is jártunk már ebben a vendéglőben és ide kanyarítottam az autót.
5Kiszolgálás
4Hangulat