Malom Csárda  Csopak
8229 Csopak, Veszprémi út 3.

Malom Csárda  Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Malom Csárda  Csopak vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
A felszolgáló sokára jött az asztalhoz,a marhapörkölt fagyasztott volt és nem is melegiteték meg rendesen .
Az árak is elég magaddal.
Nem ajánlom senkinek sem.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Nagyon hangulatos, régi időket idéző hely. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Kedves személyzet.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2017. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Általában én viszem a társaságokat, családomat vendéglőbe és én is fizetem. Most azonban megfordult a kocka és engem vittek el német barátaim az autóból is látványosan hivalkodó Malom csárdába. Mentem az árral és németül rendeltem, mint a többiek. Nagyon finom volt az étel és a bor.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Régi malomból átalakított tájház jellegű csárda. Hüvös, esős időben (júniusban) érkeztünk, a pincér szivélyesen fogadott, talpig a helyhez igazodó falusias öltözetben. A belső rész kézi faragású bútorzata ill. berendezése teljesen elvarázsolt bennünket. A helység melegségét gyönyörű zöld mázas cserápkályha biztosította.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Több alkalommal jártunk már Csopakon, és mindig kacérkodtunk a gondolattal, hogy betérünk a Malom Csárdába. Kívülről igazán hangulatos volt, gondoltuk az ételek és a kiszolgálás is hasonló élvezetet okoz majd. Sajnos csalódnunk kellett! Betértünkkor nem voltak sokan. Ellenben mégis sokat kellett várni a kiszolgálásra és az ételekre is.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Hatan jártunk itt 2017 júiusában először és utoljára. Több mint egy órát kellett várni az ételek iszolgálására annak ellenére, hogy félig sem volt az étterem. Az italokból kettő esetében mást hozott ki a pincér, amit kértünk. Ezt követően 6 főre 5 terítéket hoztak ki. Amikor megérkezett az étel, két meglepetés is ért: az egyik rendelt ételről elfeledkeztek, a másik pedig nem az volt, amit kértünk.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Ebédelni tértünk be a csárdába, de visszatérő vendégekként volt pár meglepetés. A csárda elnevezés már csak a malomnak és a belső dekorációnak (mázas cserépedények a falon, polcokon, szép cserépkályha) köszönhető. A belső design megváltozott, modern lett, ami számomra kicsit eklektikussá tette az éttermet.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Egy balatoni kirándulás alkalmával elkapott minket a vihar, így félbe kellett szakítanunk. Úgy döntöttünk, hogy meg nézzük Veszprémet az eső elálltával, mert utcazene fesztivál volt és sok jót hallottunk róla. Előtte együnk egyet hangzott el az egyöntetű felszólamlás. Korábban is jártunk már ebben a vendéglőben és ide kanyarítottam az autót.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
A csárda hangulatos, régies. Az üdítő ital gépi, és nagyon vizezett! Ezt viszont feledtette az étel, ami bőséges, és ízletes. A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek finomak, igy csak ajánlani tudom a csárdát. Az egész csárda hangulata régies, ez egy kis pikantériát ad az egésznek. A felszolgálók régies népviseletben szolgállnak fel.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/ 3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, Wi-Fi internet használattal
2020.06.27. - 2020.08.27.
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.23.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2021.07.06.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.07.06.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 47.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2021.07.10.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 12.650 - 33.396,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.11.27.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.22.

Szállodák Csopakon és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Csopak
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Malom Csárda  CsopakX