Malom Csárda  Csopak
8229 Csopak, Veszprémi út 3.

Malom Csárda  Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Malom Csárda  Csopak vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Nagyon hangulatos, régi időket idéző hely. Gyors kiszolgálás, finom ételek. Kedves személyzet.
Veszprém
Zirc

2017. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Általában én viszem a társaságokat, családomat vendéglőbe és én is fizetem. Most azonban megfordult a kocka és engem vittek el német barátaim az autóból is látványosan hivalkodó Malom csárdába. Mentem az árral és németül rendeltem, mint a többiek. Nagyon finom volt az étel és a bor.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Régi malomból átalakított tájház jellegű csárda. Hüvös, esős időben (júniusban) érkeztünk, a pincér szivélyesen fogadott, talpig a helyhez igazodó falusias öltözetben. A belső rész kézi faragású bútorzata ill. berendezése teljesen elvarázsolt bennünket. A helység melegségét gyönyörű zöld mázas cserápkályha biztosította.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Több alkalommal jártunk már Csopakon, és mindig kacérkodtunk a gondolattal, hogy betérünk a Malom Csárdába. Kívülről igazán hangulatos volt, gondoltuk az ételek és a kiszolgálás is hasonló élvezetet okoz majd. Sajnos csalódnunk kellett! Betértünkkor nem voltak sokan. Ellenben mégis sokat kellett várni a kiszolgálásra és az ételekre is.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Hatan jártunk itt 2017 júiusában először és utoljára. Több mint egy órát kellett várni az ételek iszolgálására annak ellenére, hogy félig sem volt az étterem. Az italokból kettő esetében mást hozott ki a pincér, amit kértünk. Ezt követően 6 főre 5 terítéket hoztak ki. Amikor megérkezett az étel, két meglepetés is ért: az egyik rendelt ételről elfeledkeztek, a másik pedig nem az volt, amit kértünk.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Ebédelni tértünk be a csárdába, de visszatérő vendégekként volt pár meglepetés. A csárda elnevezés már csak a malomnak és a belső dekorációnak (mázas cserépedények a falon, polcokon, szép cserépkályha) köszönhető. A belső design megváltozott, modern lett, ami számomra kicsit eklektikussá tette az éttermet.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Egy balatoni kirándulás alkalmával elkapott minket a vihar, így félbe kellett szakítanunk. Úgy döntöttünk, hogy meg nézzük Veszprémet az eső elálltával, mert utcazene fesztivál volt és sok jót hallottunk róla. Előtte együnk egyet hangzott el az egyöntetű felszólamlás. Korábban is jártunk már ebben a vendéglőben és ide kanyarítottam az autót.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
A csárda hangulatos, régies. Az üdítő ital gépi, és nagyon vizezett! Ezt viszont feledtette az étel, ami bőséges, és ízletes. A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek finomak, igy csak ajánlani tudom a csárdát. Az egész csárda hangulata régies, ez egy kis pikantériát ad az egésznek. A felszolgálók régies népviseletben szolgállnak fel.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy alkalommal jártunk az étteremben, 6 felnőtt és egy gyermek. Kívülről valóban megkapó és látványos, a belső berendezés szintén hangulatos és kényelmes. Az árak láttán nagy elvárásaink voltak, ennek ellenére hatunk közül senki sem volt elégedett (pedig nem vagyunk nyavalygósak). A köretet visszaküldés után sem sikerült puhára főzni, a hús rágós és kemény volt, a palacsinta egyszerűen rossz.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.370 - 23.868,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.09.05.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.24. - 2021.01.24.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.24. - 2020.12.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.28.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.10.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2020.10.31.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.540 - 27.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness világ használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.15.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.24. - 2020.04.30.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.03.31.

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Csopak
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Malom Csárda  CsopakX