Holiday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak
Holiday Hotel Csopak CsopakHoliday Hotel Csopak Csopak
Holiday Hotel Csopak CsopakHoliday Hotel Csopak Csopak

Holiday Hotel Csopak Csopak bemutatkozása

Csopakon, a Balaton homokos partjától nem messze várja vendégeit a Hotel Holiday. Kényelmes kétágyas és családi szobákat kínál, melyekben Tv került elhelyezésre. A közös helyiségekben Wi-Fi elérés biztosított. A hotel parkjában játszótér, a strandon pedig számos kikapcsolódási lehetőség várja az ide utazókat.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Holiday Hotel Csopak Csopak vélemények

Gyenge 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
4éjszakára voltunk a hotel vendégei.A szoba rendben de a Fürdőre egy szót tudunk mondani KATASZTRÓFA!!!!!!!!!!!!Nekünk az ételek csalódást okoztak pláne a vacsora.Ennyit tudok írni a szállásról röviden és tömören.Belépőt kaptunk a strandra ami szuper jó,19h után ingyenes.Sokat kirándultunk fényképeztünk.
2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Remek helyen van a szálloda. Szép napokat töltöttünk itt el.Nagyon finom volt a reggeli és a vacsora.Negatívum:A B épületben a Wifi nem mindig üzemelt.Harmadik emeleten kaptunk szobát /hatvan évesek vagyunk.Remélem még találkozunk. Üdv. Vilmos
2018. július 24.a párjával járt itt
A szállodában nagyon jól éreztük magunkat. Közel van a strand, ami nagyon igényes és jól felszerelt. Csodás környezet minden korosztály számára. Az árak kedvezőek és az átlagnak megfelelőek. A szálloda csodálatos zöld környezetében a hatalmas fák tele madarakkal és a gondozott zöld fű ideális a pihenni vágyóknak.
Átlagos 2018. július 19.a párjával járt itt
Az ittjártam. hu ajánlása alapján foglaltam a hétvégét a csopaki Hotel Holiday-ben. Érkezésünkkor szomorú látvány fogadott: a nyitott "gazdasági kapu", lelakottnak kinéző épület, rendezetlen udvar. Ezzel szemben a recepciónál kedves fiatal hölgy, udvarias fogadtatás. A szoba teljesen felújítva, semmi nyoma a külső "retro" képnek.
Szörnyű 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
2018. 07. 13-17 4 éjszakát töltöttünk férjemmel és 1,5 éves kisfiammal a hotelben. Sok hotelben jártunk már, de ilyet, amit itt tapasztaltunk, még soha sehol máshol. A szemeteseket nem ürítik, csak akkor, ha szólunk. Ez kb. 2 perc lenne naponta. Szoba takarítás szintén nincs, csak ha előző nap szólunk a portán.
Kiváló 2018. június 30.gyerekekkel járt itt
4éjszakát töltöttünk a Hotelben. A Hotel külsejére ráférne egy kis felújítás,picit megijedtünk első ránézésre,hogy hová is érkeztünk. A Hotelbe lépve 70-es,80-as évek hangulata és kedves személyzet fogadott. A szoba felújított,tiszta,televízióval felszerelt. Egy hűtő hiányzott volna,de erröl elözetesen tájékoztattak,hogy nincs a szobában.
2018. június 12.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba nem nagy, egyszerűen berendezett, tiszta, erkélyes. Az ágy kényelmes, jót pihentünk. A félpanziós ellátás büférendszerű, nem túl nagy a választék, de minden finom, ízletes, bőséges a kínálat. Mindig volt zöldség, gyümölcs és sütemény is.
2017. augusztus 29.egyedül járt itt
Ami nagyon tetszett azaz étel minősége volt, finomakat ettünk. A Balaton közelsége növelte a nyaralás élményét. Egyetlen kényelmetlenséget a 3. emeleti szoba jelentett illetve a lift hiánya.
Kiváló 2017. augusztus 21.barátokkal járt itt
Csopakon a Holiday hotelben töltöttünk egy családdal és barátokkal 3 éjszakát. Az ár nagyon kedvező volt. A recepción nagyon kedves és készséges volt a hölgy amikor el akartam tolni a nyaralást 1 nappal. A szoba a Balatonra nézett (ezt kértem és kaptam) . Maga a szálloda retrós volt , a szobák viszont tiszták voltak.
Szörnyű 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Igazi Balatoni retro hangulatban telt el ez a két éjszaka.
A szálloda túl meleg, ventillátort pénzért lehet kölcsönözni, valamint ami nagyobb probléma hogy nincs hűtőszekrény!

Az alkalmazottak nagyon kedvesek és mosolygósak, az ételek ízletesek és bőségesek voltak.

Összességében jól telt, végülis a szobában keveset tartózkodtunk!
Holiday Hotel Csopak Csopak a térképen
8229 CsopakSzépkilátó u. 38.
+36 70 3716406
• Fitnessz center
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár