Vöröskút A Apartman Csopak

8229 Csopak, Simoga köz 11.

Vöröskút A Apartman  Csopak a térképen

Vöröskút A Apartman Csopak értékelése:

6. helyezett a 16 csopaki szállás közül
283. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Vöröskút A Apartman Csopak vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Rendezett, tiszta apartmanház, korrekt árakkal. Pár nappal az utazás előtt sikerült foglalni náluk. A tulaj nagyon segítőkész, minden rendben volt. A kis konyharész fel volt szerelve mindennel, ami kellett. Egyetlen negatívum, hogy főút mellett van, lehetne kicsit közelebb a parthoz, de aki autóval/kerékpárral van, teljesen megfelel az elhelyezkedés.

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Csopakon a főút mellett található az apartmanház. Kényelmes, tiszta szobák, felszerelt konyha, kedves, segítőkész tulajdonos, és személyzet van. A ház aljában egy pizzázó van, ahol nagyszerű pizzát, és egyebeket lehet enni. Közel van minden, és az ára, a balatoni árakkal ellentétben, nem elszálltak, megfizethető.

Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.370 - 23.868,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.09.05.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

CsopakX