Vöröskút A Apartman Csopak

8229 Csopak, Simoga köz 11.

Vöröskút A Apartman  Csopak a térképen

Vöröskút A Apartman Csopak értékelése:

6. helyezett a 16 csopaki szállás közül
283. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Vöröskút A Apartman Csopak vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Rendezett, tiszta apartmanház, korrekt árakkal. Pár nappal az utazás előtt sikerült foglalni náluk. A tulaj nagyon segítőkész, minden rendben volt. A kis konyharész fel volt szerelve mindennel, ami kellett. Egyetlen negatívum, hogy főút mellett van, lehetne kicsit közelebb a parthoz, de aki autóval/kerékpárral van, teljesen megfelel az elhelyezkedés.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Csopakon a főút mellett található az apartmanház. Kényelmes, tiszta szobák, felszerelt konyha, kedves, segítőkész tulajdonos, és személyzet van. A ház aljában egy pizzázó van, ahol nagyszerű pizzát, és egyebeket lehet enni. Közel van minden, és az ára, a balatoni árakkal ellentétben, nem elszálltak, megfizethető.

Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 48.580,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Érvényes: 2020.12.08-ig

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

CsopakX