Remete Vendéglő & Panzió Csorna

9300 Csorna, Köztársaság u. 44.

Remete Vendéglő & Panzió Csorna a térképen

Remete Vendéglő & Panzió Csorna értékelése:

2. helyezett a 3 csornai étterem közül
331. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő

Remete Vendéglő & Panzió Csorna vélemények

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal kerestünk ebédelési lehetőséget és a Remetét ajánlották. A tipikus helyi kiskocsma hangulatot felvezeti a töredezett lépcső és a söntéspult a bejárattal szemben. Az éttermi részen kockás terítős asztaloknál foglalhatunk helyet. Épp akciós napot fogtunk ki, így a híres óriás bécsi szeletet kértük. Az ételt fatálon kapjuk, burgonyasaláta kíséretében.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 21.
Többször jártam már itt, az biztos, hogy mindig ugyan azt kapod az, adagok megfelelőek, ízletesek a kiszolgálás gyors. A pincérek pörögnek, de nagyon savanyú arcok, mosoly nuku csak a meló. Az étterem egy pince helység ez még nem volna nagy baj csak, ahogy belépsz, a kocsmapulttal állsz szembe, és ha szerencséd van a helyi apacsok (törzsvendégek) szúrós tekintetét kibíród akkor ülj le a belső helységbe.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Hangulatos étterem, itt mindig hűvös van. Gyors, pontos, udvarias kiszolgálás. Ízletes ételek, bő adagok, friss étel. Mindig van hely, a rendezvények is jók, a hidegtálak minden igényt kielégítőek. Bármikor térsz be, azonnali kiszolgálásban részesülsz! Kár, hogy eldugott helyen van, nagyszerű étterem!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal, barátaimmal már többször is jártunk itt. Hangulatos, a pincérek barátságosak, az ételek nagyon finomak, gyors a kiszolgálás. Az adagok hatalmasak, szinte sosem tudjuk az egészet elfogyasztani. Általában nagyobb családi összejöveteleken kérjük az ételek házhoz szállítását is. Ilyenkor mindig melegen és frissen megérkezik.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió kicsit eldugott helyen van, de a forgalma meglepő. Később rájöttem, miért ilyen népszerű: A kiszolgálás gyors, a rendelés felvétele után hamar hozták az ételt, pedig jó páran voltunk ott vendégek. Az ételek minősége kifogástalan volt,az adagok hatalmasak és a pincér hölgy is segítőkész volt.

Legnépszerűbb csomagok Csornán és környékén
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 40.508 - 47.259,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.27. - 2020.12.28.
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.580 - 18.268,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2021.12.27.

Szállodák Csorna környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Csorna
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Caramell Premium Resort Csorna
Spirit Hotel Thermal Spa Csorna
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Remete Vendéglő & Panzió CsornaX