trigi

trigi adatlapja

Regisztráció2014.04.19
Utoljára itt2017.09.21

2014. április 22.a párjával járt itt
A panzió kicsit eldugott helyen van, de a forgalma meglepő. Később rájöttem, miért ilyen népszerű: A kiszolgálás gyors, a rendelés felvétele után hamar hozták az ételt, pedig jó páran voltunk ott vendégek. Az ételek minősége kifogástalan volt,az adagok hatalmasak és a pincér hölgy is segítőkész volt.
2014. április 19.a párjával járt itt
Nemrég költöztem Csorna környékére, először voltam itt pár hete. Az étterem több teremből áll, némelyikre ráférne kis újítás, de így is elfogadható kinézetre a hely. A személyzet udvarias, segítőkész, gyors. Az ételek frissek, ízletesek voltak ,házias jellegűek és hatalmas adagokat kaptunk.
2014. október 31.családjával járt itt
Kissé eldugott helyen van az étterem, családias jellegű hely. Az ételek ízletesek, az adagok korrektek és a pincérek kedvesek, gyorsak. Az árak is kedvezőek. A lányom kedvence milánói kijevi csirkével, ez volt az az étel, ami miatt többször ott ettünk. Nálam a rántott velőjük a nyerő. Aki kiváló magyaros ételekre vágyik, annak remek választás ez az étterem.