8840 Csurgónagymarton, 0114 hrsz

Ágneslak Fogadó és Vadászház Ökoturisztikai Centrum Csurgónagymarton a térképen

Ágneslak Fogadó és Vadászház Ökoturisztikai Centrum Csurgónagymarton értékelése:

1. helyezett az 1 csurgónagymartoni szállás közül
25. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Ágneslak Fogadó és Vadászház Ökoturisztikai Centrum Csurgónagymarton képei

Szállások Csurgónagymarton városában
Wellness csomagok Csurgónagymarton városában

Ágneslak Fogadó és Vadászház Ökoturisztikai Centrum Csurgónagymarton vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Párommal érkeztünk romantikázni. Minden szó igaz, ahogy hirdeti magát. Kicsit eltévedtünk, de a helyszín kárpótolt mindenért. Egy gyönyörű erdő közepén, tavakkal körbeölelve varázslatos. Olyan csönd van, hogy hallani a halak ugrálását a tóban. A személyzet nagy része láthatatlan, de kiemelném a fiatalembert, aki minden fő feladatot ellát.

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP egyébhely értékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a étel házias és kitűnő! A tavak meseszépek, a fenyőarborétum maga a kikapcsolódás. Egy kicsit kényelmesebb is lehetne a szoba, valahogy szűkebb a vártnál. De hát ekkora a ház. Pihenni ideális hely! Megéri meglátogatni! Lehetőség van a környéken éjszakai vadlesre, az erdő gazdag vadállománya mindenütt jelen van.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A környék és a házat körbevevő arborétum romantikus hangulatba ringatja az ide látogatókat. A vadászház belső terei is kellemesek, hangulatosak,de a szobánk eléggé kicsi volt. Leginkább az ágy okozott csalódást:a két egyszemélyes ágy ugyan külön-külön kényelmes,de összetolva sem tudta pótolni a szállodákban megszokott franciaágyat.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A természet lágy ölén, tavakkal és erdőkkel övezett paradicsom minden évszakban. Aki igazi pihenésre, csendre vágyik, annak ez a megfelelő hely. Nagyokat lehet sétálni, túrázni gyönyörő környezetben. Az étteremben házi specialitások, ínyenceknek is, télen kandalló melegében. Mi nagyon jól éreztük magunkat, kipihenve és feltöltődve utaztunk haza.

Fröccsterasz Strandi Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 5.670,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.01.01-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig

Szállodák Csurgónagymarton környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

CsurgónagymartonX