Lipus
Országjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Lipus adatlapja

Középkorú, családos, az utazási körülményeire igényes vendég vagyok.
Előre megtervezem az utazásokat, használom a vendég-értékeléseket, mert hasznosak. Nem az a lényeg, hogy olcsó legyen, hanem az ár-érték arány. A személyzet minden tekintetben fontos.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.02.14
Utoljára itt2022.08.15

2021. július 6.gyerekekkel járt itt
3 gyerekkel töltöttünk el itt egy hétvégét. A fő szempont nem a luxus volt a hotel kiválasztásakor, hanem az elhelyezkedés és a megfelelő szobaméret. A kommentek alapján vegyes várakozással érkeztem a hotelbe, és nem meglepetésszerűen a kommentek hasznosnak bizonyultak. A személyzetet és a konyhát szeretném kiemelni.
Kiváló 2014. március 16., üzleti partnerrel járt itt
Fantasztikus gasztronómia, gyönyörű környezet. Az ételek hatalmas adagok és különleges pálinkák. Sajnos csak télen voltam mindezidáig, pedig a kerthelyiség is gyönyörű, körülölelve az erdővel. A személyzet előzékeny és családias hangulatú az egész étterem.
Kiváló 2014. március 16., üzleti partnerrel járt itt
Pompás külcsín, nagyon elegáns étterem, minden bizonnyal a szálloda is hasonló. Külföldi vendégekkel vacsoráztam itt, mert itt szálltak meg. Nagyon előzékeny a kiszolgálás, minden igényt kielégít és valóban a VENDÉG a legfontosabb. Tökéletes volt a helyszín, bár az ételek a hasonló szállodákhoz illőek, kis adagok - bár elégségesek - és nagyon különlegesek.