La Coppola Express Dabas

La Coppola Express Dabas
La Coppola Express DabasLa Coppola Express Dabas
La Coppola Express DabasLa Coppola Express Dabas

La Coppola Express Dabas bemutatkozása

Szicíliai étterem Dabason. Kínálatukban nápolyi pizza, eredeti olasz ízek találhatóak.

Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

La Coppola Express Dabas vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2022. november 21.egyedül járt itt
A Dabas Deli után a legkellemesebb dabasi élményem a La Coppola Express volt. Mint megtudtam, a névazonosság nem véletlen, ugyanaz a cég működteti a helyet, mint a Károlyi utcai egységet. Mind a pultos, mind pedig a pizzakészítéssel foglalkozó kedves fiatalember szívélyesek, felkészültek, kommunikatívak. A kiszolgálás csillagos ötös.
La Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - EgyébLa Coppola Express Dabas - Egyéb