Nautilus Étterem & Panzió Dabas
2370 Dabas, Szőlőhegyi u. 1.

Nautilus Étterem & Panzió Dabas a térképen

Szo 09:30-24:00
V 09:30-22:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Kis terem - max. 30 fő
Nagy terem - max. 80 fő
Terasz - max. 40 fő
Visa, Amex
Krusovice

Nautilus Étterem & Panzió Dabas bemutatkozása

Éttermünk 1997 óta várja vendégeit az 5-ös főút 41-es kilométerkövénél, Dabas városában.
A családias hangulatú étterem étlapján megtalálhatóak pizzák, grillezett húsok, halételek és a tenger gyümölcsei.

Házhoz szállítjuk pizzáinkat, ... Tovább >>

Házhoz szállítjuk pizzáinkat, magyaros ételeinket, steakjeinket; előrendelés esetén több személyre sültes tálat, hidegtálat is készítünk. Vendégeink különleges kéréseit is igyekszünk maximálisan teljesíteni.

Két szinten lessük vendégeink minden kívánságát. Az alsó helyiség légkondicionált; a nemdohányzó teremben 30, a dohányzóban pedig 80 fő fér el kényelmesen.

Kisebb esküvőket, családi és hivatali rendezvényeket, karácsonyi partikat vállalunk.
A felső szint kávézóként üzemel.
A vörösréz kupola a magyarországi Világkiállításra készült 1996-ban, ami sajnos nem valósult meg. Így 1997-ben kiállítottunk saját magunk.
Éttermünk nyáron a fedett terasszal 80 vendéget képes befogadni.
Gyönyörű kilátás nyílik az étteremhez tartozó hátsó kertre, a kis tóra és a kerthelyiségre, amely külön nádfedeles pulttal rendelkezik.

Nautilus Étterem & Panzió Dabas képei

Szállások Dabas városában
Wellness csomagok Dabas városában

Nautilus Étterem & Panzió Dabas vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 21.
Átutazóként álltunk meg egy ebéd erejéig. Feleségem menüt választott, nagyon ízlett neki és éppen csak, hogy elbírt vele. Én elcsábultam a pikáns halleves felé - nem bántam meg. Másodiknak egy dombnyi brassói aprópecsenye került, ami még ugyancsak igen ízletes és jó fokhagymás volt. A kiszolgálás diszkrét és kedves volt.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Nagyon kellemes hely, de mivel a jelenlegi fő útvonaltól ( M5 ) kiesik, inkább csak azok térnek be akik ismerik, és keresik. Nagyon hangulatos úgy a terasza, mint télen a belső, kívülről mintha most emelkedne ki egy tengeralattjáró a vízből. A parkoló nagy, könnyen megközelíthető. Ételeik finomak, és kellően nagy adagok, a kiszolgálás elég gyors és figyelmes.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 20.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom étel, kedvező ár! Csak ajánlani tudom! Hangulat is kellemes volt, bent kellemes meleg.
Szép, tiszta környezet. Budapesthez nincs messze, de átutazóban a régi 5-ös út mellett, nem szabad kihagyni! Már pizzát is rendeltünk több alkalommal, de nagaon elégedettek vagyunk!!!!

Legnépszerűbb csomagok Dabason és környékén
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.07.12. - 2021.07.13.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 17.011,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.08.31.

Szállodák Dabas környékén
Hotel Aquarell Dabas
City Hotel Unió  Dabas
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Húsvét

Nautilus Étterem & Panzió DabasX