Nautilus Étterem & Panzió Dabas

Nautilus Étterem & Panzió Dabas
Nautilus Étterem & Panzió DabasNautilus Étterem & Panzió Dabas
Nautilus Étterem & Panzió DabasNautilus Étterem & Panzió Dabas

Nautilus Étterem & Panzió Dabas bemutatkozása

Éttermünk 1997 óta várja vendégeit az 5-ös főút 41-es kilométerkövénél, Dabas városában.
A családias hangulatú étterem étlapján megtalálhatóak pizzák, grillezett húsok, halételek és a tenger gyümölcsei.
Házhoz szállítjuk pizzáinkat, magyaros ételeinket, steakjeinket; előrendelés esetén több személyre sültes tálat, hidegtálat is készítünk.

Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nautilus Étterem & Panzió Dabas vélemények

Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
Átutazóként álltunk meg egy ebéd erejéig. Feleségem menüt választott, nagyon ízlett neki és éppen csak, hogy elbírt vele. Én elcsábultam a pikáns halleves felé - nem bántam meg. Másodiknak egy dombnyi brassói aprópecsenye került, ami még ugyancsak igen ízletes és jó fokhagymás volt. A kiszolgálás diszkrét és kedves volt.
Kiváló 2014. július 15., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon kellemes hely, de mivel a jelenlegi fő útvonaltól ( M5 ) kiesik, inkább csak azok térnek be akik ismerik, és keresik. Nagyon hangulatos úgy a terasza, mint télen a belső, kívülről mintha most emelkedne ki egy tengeralattjáró a vízből. A parkoló nagy, könnyen megközelíthető. Ételeik finomak, és kellően nagy adagok, a kiszolgálás elég gyors és figyelmes.
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, nagyon finom étel, kedvező ár! Csak ajánlani tudom! Hangulat is kellemes volt, bent kellemes meleg.
Szép, tiszta környezet. Budapesthez nincs messze, de átutazóban a régi 5-ös út mellett, nem szabad kihagyni! Már pizzát is rendeltünk több alkalommal, de nagaon elégedettek vagyunk!!!!
Nautilus Étterem & Panzió Dabas a térképen
2370 DabasKápolna u. 1.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P