Hotel Fortuna Dávod
6524 Dávod, Rákóczi F. u. 55.

Hotel Fortuna Dávod a térképen

Szállások Dávod városában
Wellness csomagok Dávod városában

Hotel Fortuna Dávod vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Nagy reményekkel érkeztünk, de nagyot csalódtunk. Azon kívül, hogy a személyzet nagyon kedves volt és a fürdő is megfelelt igényünknek minden más negatív volt. Az ellátás kritikán aluli, figyelembe véve, hogy 4 csillagos hotelról van szó. A svédasztalos vacsora mindig 2 fogásból állt ( pl. : makaróni és ragu ).

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 augusztus végén jártunk másodszor a szállodában kuponos akció keretében. Már tudtuk mire számíthattunk. Ár/érték arány nagyon jónak mondható, mind a szállás és a szolgáltatás is. A strandfűrdö belépőt tartalmazta a csomag amivel utaztunk.Az időjárás , ha nehezen is de megjavult a strandoláshoz.Ami nagyon jó volt.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk 3 éjszakát a szállodában, kuponos akciónak köszönhetően igen jutányos áron egy szép lakosztályt kaptunk hatalmas erkéllyel ami a Ferenc csatornára néz. Az volt az érzésünk, hogy Dávodnak nagyon kell egy négycsillagos szálloda, de se pénz, se valódi igény nincs rá. Főszezonban - hétköznap - alig volt félház, májusban, amikor a szobát foglaltuk, ki sem volt nyitva.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Már másodszor nyaraltunk Dávodon 2014 augusztusban. Az öcséméket is elhívtuk,mert jó az ellátás,a személyzet nagyon segítő kész és az ár/értékarány nagyon jó. A szemben levő strandfürdő belépő benne van az árban. Jó kis kirándulásokat tettünk Hercegszántóra, ahol Magyarország legnagyobb kültéri Mária szobra van,és Szabadkára a nevezetes piacra.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 5.
Nagyon szép hetet töltöttünk itt el, jókat ettünk a svédasztalos kínálatból, nagyokat fürödtünk a szálló melletti fürdőben, bejártuk a környéket, kiválóan éreztük magunkat. A kedves, segítőkész személyzet, finom ételek, masszázságy, szauna a hotelben csak hab volt a tortán. Fontos: mindezt megfizethető áron! Felmerülő apróbb gondjainkat azonnal megoldották.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom a kedves előző vendég melyik szállodában járt júliusban, nekünk augusztusban homlokegyenest ellenkező tapasztalataink voltak itt! A személyzet kedves, segítőkész, a svédasztalos ellátás jó és ízletes volt, a klíma működött, fürdőnek meg ott volt a szabadtéri, ahová belépőket kaptunk a szállodától :) Való igaz, nem élményfürdőnyi a wellnessrészleg, de ezt nem is ígérték.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 30.
Nagy csalódás volt a hotel. A wellnessnek nevezett rész nagyon kicsi, a szauna hideg, a jakuzzi rossz szagú. A szobában nem működött az egyik klíma. 3 éjszakára foglaltunk, de csak 1-et töltöttünk ott, mert inkább elmentünk máshova. Először próbáltuk optimistán nézni a dolgokat, de sajnos mégis inkább a távozás mellett döntöttünk. :-(

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Közel van a strand. Az ember kipihenheti magát.A szálloda melletti folyam televan élővilággal. A kristálytiszta vízben a halakat lehet látni.Nagyokat lehet sétálni a környéken, valamint kerékpározni.A strand vize kiválló, mindenki megtalálja a megfelelő medencét.A csúzda tőkéletes kikapcsolódást jelent.
Jó!
Söri

Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 12.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.01. - 2020.12.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
Érvényes: 2021.06.05-ig
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
Érvényes: 2021.06.05-ig

Szállodák Dávod környékén
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Akciós nyári pihenés (min. 4 éj)
Bor és wellness (min. 2 éj)

DávodX