Átlagos helyen jó élmény

304. Presszó Debrecen304. Presszó Debrecen a térképen

2015. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 27.
A 304.-es presszó egy átlagos kocsma, aránylag barátságos beltérrel. Az italválaszték érdektelen, csak azért tértünk be ide tavaly, hogy ez a hely is ki legyen pipálva.
Ittam egy kisfröccsöt, ami olcsó és nem ráz, 225 forintot fizettem rá, valami egyszerű, de iható kimért borból volt, hőmérsékletében sem találtam kivetni valót.
Kellenek ezek az egyszerű kocsmák, elvégre, ahogy az Ossian énekli, “templom és kocsma egymás mellett áll, mind a kettő megváltást kínál.”
Avagy ha már klasszikusokra hivatkozunk Hamvas Béla írja a soltvadkerti borról, hogy egyszerű bor, kocsmabor. A kocsmát pedig nem kell leszólni, mert nagyon fontos intézménye a társadalomnak, fontosabb – mondja Hamvas - mint a parlament, hiszen abban a sebeket osztják, míg a kocsmában gyógyítják.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
304. Presszó Debrecen - Belső304. Presszó Debrecen - Belső304. Presszó Debrecen - Egyéb304. Presszó Debrecen - Belső304. Presszó Debrecen - Belső

304. Presszó további értékelései

2017.12.23egyedül
Két órája kutyagolok,ajándék beszerzés ürügyén,igy rámfér egy kávé. Hopp egy presszó,ráadásul még nem is jártam itt,pedig a sétáló utca közepén van. Bent kiderül,inkább jobb kocsma,mint gyengébb presszó. Egy forró csokit kérek fűtésnek, mert -1 fok van,és az áhitott kávét. Különteremben le is...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással