Mediterrán Étterem Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Mediterrán Étterem Debrecen vélemények

Szörnyű 2023. december 30.gyerekekkel járt itt
Gyakorlatilag ehetetlenek az ételek. Frissességnek, ízletességnek híre sincsen. Minden mirelit, ízetlen.
Többfajta ételt is kikértünk, de igazából egyiket sem tudtuk elfogyasztani, annyira nem ízlett.
2020. január 22.barátokkal járt itt
Vendégekkel járunk az élményfürdőben,már dél körűl jár,ennénk valamit. . Eddig nem volt szerencsém az étteremmel,délután jártam itt amikor már bezárt. . Meglepő a választék,még Újházi húsleves is van. Rántott valamiből vagy 10 féle. Több desszert. . Kérek Újházi húslevest,rántott csirkemellet,desszertet. .
Mediterrán Étterem Debrecen - Külső képMediterrán Étterem Debrecen - BelsőMediterrán Étterem Debrecen - Étlap/itallapMediterrán Étterem Debrecen - Étel/italMediterrán Étterem Debrecen - Étel/italMediterrán Étterem Debrecen - Étel/italMediterrán Étterem Debrecen - Egyéb
Átlagos 2013. december 29.a párjával járt itt
Nagyon jó lehetőségnek tartom, hogy kényelmesen el lehet érni egy étkezési lehetőséget az Aquatikum területén. Az étterem, tálcás, félig önkiszolgáló jellegű, az ételek teljesen átlagos minőségűek, tulajdonképpen nem rosszak, de semmi extra. A hátránya, hogy azon a területen már szinte elviselhetetlen a páratartalom.