Aranypatkó Étterem Debrecen
4033 Debrecen, Veres Péter u. 104.

Aranypatkó Étterem Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Aranypatkó Étterem Debrecen vélemények

2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Kb. 1 éve jártunk erre,a szombati ebéd helyszínéről szóló tanakodásban ezért választjuk. Kiesik a várostól,ennek ellenére az utolsó parkoló jut nekünk. Érkezés 13,40-kor. Két asztaltársaság van,szokott asztalunk szabad. Emberünk felteszi az étlapot,és a mi hozhatok inni kérdést,mire kihozza tudunk is rendelni. Az étlap Debrecenben egyedülálló!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amilyen pocsék hetem volt,,,jár most nekem egy jó leves,, felkiáltással az Arany Patkót választjuk a szombati ebéd helyszínéül,ami egyuttal a hét lezárása is. Egy parkolóhely van kint,de bent csak 2 asztalnál ülnek. Emberünk felteszi az étlapot,és a mit innának kérdést,majd el. Érkezés 14,15-kor. Étlap egészen jó,választék megfelelő.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 3 látogató hasznosnak vélte

Az étterem tesztek (mármint éttermeknek nevezhető helyek tesztjei ) befejeződtek, nincs olyan hely, néhány giroszost leszámitva,amít még nem teszteltünk,

Ezért néhány jó emlékü helyet keresünk fel szokásos ,,Szombati Ebédünkre,,. Ma, az Arany Patkót. Parkolóhely rengeteg,csak mi vagyunk,mint kiderült,az étteremben is! Érkezés 14,50-kor.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó régen jártunk itt ,de most egy jó ebédet tervezünk ezért nem kisérletezünk uj helyszinekkel! Eléggé kiesik a várostól de legalább jól lehet parkolni, ami egyre fontosabb szempont városunkban. Tágas,kényelmes hely,normális méretű asztalokkal,nem lóg a nyakunkban a szomszéd asztalnál étkező vendég,és étkezésünk alatt, a fűlűnkben valamennyi családi problémája.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Van egy olyan érzésem, hogy minél távolabb megyünk a belvárostól ebédelni, annál jobban járunk. Erre jó példa mai tesztünk alanya, az Arany Patkó. A hely eléggé kiesik, a Veres Péter utcán van, de jól megközelithető, a parkolás könnyű az étterem előtt, de saját belső parkoló is van. Nem jártunk még itt, de - ritkán fordul elő - egyik meglepetés a másik után ér bennünket.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugodt csendes környzetben található, könnyen megközelíthető autóbusszal is. Parkolás közvetlenűl az épület előtt.Finom ételek,jó választék kedves fogadtatás várja az ideérkezőket.Érdemes alkalmi étkézésre, vagy családi ünnepek megtartására is.Ha szállásra van szükség, itt biztosítva van az is.Érdemes felkeresni, mindenkinek ajánlani tudom!!!

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha rántott borjúlábat akarunk enni,hozzájuk megyünk, de aki nem szereti ezt az ételt, az is biztosan talál kedvére való kaját itt. Több vendéggel is jártunk már náluk, senki nem távozott éhen, elégedetlenül! Udvarias kiszolgálás, finom ízek, megfizethető árak, mi is kellene ennél több? A házhoz szállítással is elégedettek vagyunk, jó adagokat, jó minőségben küldenek, hamar :)

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Rendszeres vendégeik vagyunk kb. 1 éve. próbálgatunk más éttermeket is, de mindig visszatérünk hozzájuk. Kellemes ízvilág, kedves, udvarias kiszolgálás jellemző rájuk. Otthoni vendéglátásban is kiváló partnerek, szépen tálalt, ízletes ételeket szállítanak. A kerthelyiségük csodálatos növényekkel díszített, így igazán jó ott elidőzni. Érdemes kipróbálni!

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglátásom szerint minőségi alapanyagokból dolgoznak , finomak az ételek és a kiszolgálás is színvonalas. Nem találtam kifogásolni valót! Óriási adag ételt szolgálnak fel. Ár érték arány már már túl jó! A panzió saját kamerával őrzött és zárt parkolóval rendelkezik , ami külön említésre méltó , mert párommal együtt motoron érkeztük s így nyugodtan és biztonságban tudtam a motort a pihenésünk alatt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.23.
Park Hotel Ambrózia
4 nap/3 éjszaka 21.965,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2020.12.30. - 2021.01.03.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.06.01.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.28. - 2020.08.28.
Hunguest Hotel Béke
2020.05.31. - 2021.06.01.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.06.01.
Major Panzió & Étterem
3-6 éjszaka 7.712,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.07.19.
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Aranypatkó Étterem DebrecenX