Étterem teszt 76.- balkáni csipet

Balkán Grill DebrecenBalkán Grill Debrecen a térképen

Átlagos 2016. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 8.
Több kilométer van a lábaimban, ezért némi pihenőt iktatok be, céltudatosan a korábban kiszúrt helyet célzom meg.
Mi lehet a név mögött?

Egy kis szobányi üzlet, ami szerb, albán stb. Grill ételeket árusít. Csevapcsicsa stb.
Óvatosságból egy albán hotdogot választok, itt Balkán kifli, ami paprikás kolbász, kifliben, jár Hozzá zöldség sajt stb.
A hölgy lelkes, süti a kolbászt, fürgén mozog, ez kell is, mert van vendég, ami nem utolsósorban a kedvező árnak köszönhető.
A kolbász kissé szenesedik, mert a grillsütőt néha tisztítani is kellene. A késztermék finom és laktató. Egy üdítővel együtt nem kerül 1000 Ft-ba, és jól lehet lakni vele.
Osszegzés;
Tetszett ōsszessėgében, mert kuriózum egy ekkora városban is, gyorsan készít laktató ételt és főleg olcsón. A higiéniai körülmények miatt óvatosan kell rendelni, de aki gyorsan, és olcsón szeretne finomat enni, annak ajánlott.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Balkán Grill Debrecen - Külső képBalkán Grill Debrecen - Külső képBalkán Grill Debrecen - Belső

Balkán Grill további értékelései

2016.08.24barátokkal
A hely melletti sörözőben ültünk és megéheztünk. Még előtte nem voltunk a Balkán grillben, ezért ideálisnak tartottuk az időt, hogy kipróbáljuk mit is tud a hely. Óriási meglepetésünkre nagyon bőséges és finom grill kolbászt kaptunk. A sültkrumplijuk is finom volt, nem volt túlsózva, pont...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló