Jó kis pékség

Balmaz Sütöde - Csapó utca DebrecenBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen a térképen

2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 20.
A Debreceni Csapó utca szűk keresztmetszetét adja a város éttermeken kívüli vendéglátásának. Van itt egy sor pékség, fagyizó, hagyományos cukrászda és kocsma. Már évekkel ezelőtt kezdtem őket tesztelgetni, legutóbb módszeresek voltunk, elindultunk a végétől és haladtunk a Piac utca felé.
A második meglátogatott hely volt a Balmaz Sütőde, (ha idevesszük a hivatalosan egy másik utcában működő, de szinte a Csapó utcán fekvő Néró cafét is akkor harmadik).
A Balmaz sütőde egy korrekt, nagyon olcsó pékség. Mi kakaós csigát ettünk, ami jobb volt az átlagnál, ára szinte hihetetlen 150 ft. Van még Szilvalekváros croissant 150, ízes bukta 110, jókora virslis papucs 180, olivás papucs 145. Szóval, ha az embernek kevés pénz csörög a zsebében, itt csillapíthatja ideiglenesen az éhségét, a következő komolyabb étkezésig.
Ár / érték arány:Kiváló
Balmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - Külső képBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - BelsőBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - Külső képBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - Étel/italBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - Étel/italBalmaz Sütöde - Csapó utca Debrecen - Étel/ital
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok