Étterem teszt 63.- új versenyző -

Café La Seine DebrecenCafé La Seine Debrecen a térképen

2016. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. július 25.
Na, 2 hónapja megvolt a Párizsi Udvar átadása, azóta most sikerült először eljutnom. Pedig nincs messze.
Megközelítés a főútvonalon nem gond, saját parkoló is van, de lőn csoda az utcán is találunk parkolóhelyet Azt hittem kívülről megítélve
hogy sokkal nagyobb. Nagy is, de nem az üzleti rész. A fotókon majdnem az egész belbecs látszik.
A vendéglátóipart egy kávézó képviseli, kiegészítve
egy fagylaltospulttal.
Hely bőven van, egy szál vendég őrzi a kávéját némi jegyzetelés közben. A meleg és a fagyi választék miatt a hűsítő mellett döntünk. A fotelek kényelmesek, a fagyi kitűnő. Sacher fagyit még nem is ettünk. Az adag kiadós, alig fér a dobozba az 5 gömb. Az egyszemélyes mixer, pincér, fagylaltos és mosogató bírja a munkát, kong az ürességtõl az egész üzletház. Lesz ez jobb is. Miután leűlünk jelzi hogy van hűtött kehely is. Mi hibánk, miért nem szóltunk hogy helyben fogyasztanânk. A számla, mert kapunk korrekt, 1.600 Ft, mint a városi átlag, de az adag nagyobb és ízre kitűnő, jól elkülönülő markáns ízek!
Összegzés: jó ötlet volt idejönni, megismertűk az új plâzát, egy új kávézóval, lelkes mindenessel, s egy igazán kitűnő, talán az egyik legjobb fagyival.
Minősités : ajánlott
Értékelés : 9/10 pont
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Café La Seine Debrecen - EgyébCafé La Seine Debrecen - Külső képCafé La Seine Debrecen - Étlap/itallapCafé La Seine Debrecen - BelsőCafé La Seine Debrecen - BelsőCafé La Seine Debrecen - BelsőCafé La Seine Debrecen - Étel/italCafé La Seine Debrecen - Étel/ital

Café La Seine további értékelései

2016.10.24barátokkal
Eddig egyszer voltam a Párizsi udvarban, és akkor vettem észre ezt a helyet, aztán úgy döntöttem, hogy miért ne, kipróbálom. Elmentünk ide barátokkal, nagyon kedves a tulajdonos, részletesen elmagyarázta a kávék típusait. Nagyon finomak a sütik is, és az ára is megfelelő mindennek. Tetszett, hogy...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással