Étterem teszt 369.- garázsgirosz

Chivi'z DebrecenChivi'z Debrecen a térképen

2020. októberben járt ittÉrtékelt: 2020. október 27.
Nem a méret a lényeg,az éttermekben sem.
Mai teszt alanyunk egy garázsméretű kis üzlet kb 5 éve a lakótelepen(Wesselényi),különböző neveken. Nekem a Pocak girosz jobban tetszett,könnyebb volt kiejteni. Ki kell derítenem mi akar lenni ez a Chivi'z?
Ma innen rendelünk,folytatva a házhoz szállitás tesztelését. A Net pincér 55 percre igéri a szállitást,ez azért vicces,mert a hely 500 méterre van tőlünk.
De lám,a 40 percben megjön a futár és hoz egy nagy ládát. Megnyugtat hogy ez a melegen tartó és átadja a fotón látható zacskót.
Három ételt rendeltünk,minden megjött hiánytalanul. Az étel - nsgy girostál - csomagolása megfelelő,az adag mérete is korrekt. Az étel még meleg,nem kell mikrózni. A tálban uborka paradicsom,jégsaláta,hús és sült krumpli található.
A krumpli átlagos,de ehető.
A hús adagja megfelelő,finoman van fűszerezve,kiemelendő,hogy vegyesen van benne csirkemell és csirkecomb,nagyon finom ízvilágot ad.
Hát hamar benyomjuk az tény,jó az étel.
A számla összesen 6,750 ft,ennyiért hárman jóllaktunk. Korrekt adag,jóízű étel,csomagolás rendben,az étel melegen érkezett.
Teljesen jó választás volt.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8,5/10 pont
Ár / érték arány:Kiváló
Chivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - Étel/ital

Chivi'z további értékelései

2022.07.08a párjával
Elsőre egy pontosítás: a Chiwiz elköltözött a lakótelepről,a Kossuth u. 49 alá,saját jól felfogott érdekében. Az új üzlet 3x akkora mint a régi "garázssütöde". A változás szembetűnő. A pandamaci közvetítésével rendelünk kaj- át, és meglepődünk. Rrngeteg hamburger gyros és egyebek rendelhetőek....
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással