Étterem teszt 405.- csíííííz

Chivi'z DebrecenChivi'z Debrecen a térképen

2022. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. július 8.
Elsőre egy pontosítás: a Chiwiz elköltözött a lakótelepről,a Kossuth u. 49 alá,saját jól felfogott érdekében. Az új üzlet 3x akkora mint a régi "garázssütöde". A változás szembetűnő. A pandamaci közvetítésével rendelünk kaj- át, és meglepődünk. Rrngeteg hamburger gyros és egyebek rendelhetőek. Most egy nirmál gyros tálat kérünk öntet nélkül és egy csirkemell tálat édesburgonyával.
A maci 90 percre igéri a kaját ez kissé sok hiszen 800 méterre van tőlünk az étterem.

De már a 26.percben becsönget a futár a friss meleg étellel. Szabvány dobozban érkezik,de bőséges adag.
A hús kitűnően fűszerezett? Mindenhol szidom a köreteket nert kevés gondot frditanak rá.de ezzel nincs gond,jól átsült és nem tescogazdaságos a krumpli.a zöldség apróra vágva friss,az adag korrekt.
Árban is barátságos a normál gyrostál extra cheddar sajttal és ectra jalapenoval 3.190 ft efészen korrekt ár.
Összegzés: gyorsan finom ételt kaptunk korrekt adagban mindössze 26 perc alatt.
Csomaholás átlagos,az étel átlagon felüli.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8/10 pont
Ár / érték arány:Kiváló
Chivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - Étel/italChivi'z Debrecen - EgyébChivi'z Debrecen - Étel/ital

Chivi'z további értékelései

2020.10.27
Nem a méret a lényeg,az éttermekben sem. Mai teszt alanyunk egy garázsméretű kis üzlet kb 5 éve a lakótelepen(Wesselényi),különböző neveken. Nekem a Pocak girosz jobban tetszett,könnyebb volt kiejteni. Ki kell derítenem mi akar lenni ez a Chivi'z? Ma innen rendelünk,folytatva a házhoz szállitás...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással