Minifánk a strandon

Csiri-Fánkfaló DebrecenCsiri-Fánkfaló Debrecen a térképen

2021. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. július 1.
A debreceni strandfürdő területén lévő kioszkok jó része nem volt nyitva, pedig a júliusi főszezonban jártunk, igaz hétköznap. Ez a büfé a kinti termálvizes medence közelében viszont szerencsére nyitva tartott, ahol a gyerekek minifánkot ettek (650 Ft/adag, öntettel együtt), csokis, karamellás és erdei gyümölcsös öntettel, én egy kávét ittam, ami meglepően finom volt, egy eszpresszó tejjel 350 Ft-ba került +30 Ft a tej (ilyennel sem sokszor találkoztam). Egy 5 dl-es műanyag palackos ásványvíz 300 Ft-ba került, jó hideg volt.
Nagyon barátságos, közvetlen volt a kiszolgálás. Elég sok vásárló összegyűlt, az elkészült ételekről - frissen sülnek a fánkok - kikiabálással értesítették a vendégeket. A fánk mellett még óriáspalacsintát lehetett kapni.
Fotó nem készült, mivel a strandra nem vittem magammal táskát. A pénztárcáért/bankkártyáért még visszafutottam a közeli szállodánkba, de a fotó masinát elfelejtettem. Telefon sem volt nálunk.
Néha még ez is előfordul.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos