Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 198 debreceni étterem közül

A legjobb

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani.
Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Jenike felhasználót?    Igen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2019. március 13.
A szokásos meleg hangulat, családias légkör, gyerekeket elfogadó kiszolgálás. Megszokott, finom ízek, elegendő adagok. Nagy kedvenc a tatár beefsteak most is remek volt, különösen izgalmas, hogy az asztal mellett készül. A desszertek választékában mindenki talált kedvére valót. Jó hangulatú,...

2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.