Keety: Vargánya levest mindenkinek! :) - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése
1. helyezett a 210 debreceni étterem közül

Vargánya levest mindenkinek! :)

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
Aki szereti a gombát, annak mindenféleképpen ki kell próbálnia a vargánya krémlevest libamájjal...ha csak ezt kértem volna, akkor is full5öst adtam volna Második fogásként én a padlizsántoronyra szavaztam, ami karakteres, füstös ízvilágú, a pestoval és az édesburgonyával nagyon finom volt.
Páromnál mindkétszer marha volt a befutó, igazán férfias, fűszeres, de annál vibrálóbb ízvilágú kombó lett. "Sajnos" a bulgur fincsibb volt mint az itthoni, pedig ilyet nem igazán illik beismerni.
Végül a kedvenc apróságom a borsóhajtás...légy'szi, légy'szi ezt sose hagyjátok el!
A pincérek nagyon kedvesek, mi nagyon szeretjük, hogy mindig megkérdezik, hogy hogy ízlett az étel, minden rendben volt-e, nagyon kedves gesztus. A hangvételük és a hozzánkállásuk mindig azt sugallja, hogy bátran kérdezhetünk, érdeklődhetünk, készséggel válaszolnak, illetve sose kellett várni, ha szerettünk volna vmit pluszban, mindig ott voltak körülöttünk (is).

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Keety felhasználót?    Igen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen
Kossuth u. 21.

2020. november 4.
A kiszolgalas és az ételek is kifogástalanul voltak. 10/10 Mindenkinek csak ajánlani tudom!...

2020. október 21.
Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, hangulatos hely, isteni finom ételek. Biztosan visszatérünk még! És ajánljuk az ismerőseinknek!

2020. október 7.
Nagyon hangulatos a hely, mindenkinek ajánlani tudom,aki Debrecenben jár. Kedvesek a pincérek. Nagyon finomak, és különlegesek az ételek.