Food Factory Restaurant Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Food Factory Restaurant Debrecen vélemények

Átlagos 2019. április 29.családjával járt itt
Ritkán fordul elő,hogy nem tudok határozott véleményt formálni egy étteremről. Most igen. A ,,kajagyár,,az óváros egyik legrégibb,szocreál betonba öntött épűletkigyójában lelt otthonra. Okosan,mert az ételek illata az alsó 6 emeletről lecsábitja a népet. Még parkolót is találunk. Bent nincs tömeg,kint páran ülnek.
Food Factory Restaurant Debrecen - Étel/italFood Factory Restaurant Debrecen - Étel/italFood Factory Restaurant Debrecen - Étel/italFood Factory Restaurant Debrecen - Étlap/itallapFood Factory Restaurant Debrecen - Étlap/itallapFood Factory Restaurant Debrecen - BelsőFood Factory Restaurant Debrecen - Külső képFood Factory Restaurant Debrecen - Étlap/itallapFood Factory Restaurant Debrecen - Külső képFood Factory Restaurant Debrecen - Külső kép