HappyHOT Pizza Debrecen
4025 Debrecen, Bethlen u. 46.

HappyHOT Pizza Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

HappyHOT Pizza Debrecen vélemények

2021. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. február 7.
Azt eszünk ami van,onnan ahonnan lehet. Ax éttermek változóan reagálnak a helyzetre,meglepő hogy hogy a Happy Hot milyen széles választékkal reagál. Lássuk. Rendelés 15. 23-kor,Net pincéren,35 petcre vállalják a szállitást. A futár 16. 05-kor átadja a csomagot,ez még jó idő. Háromféle pizzát rendeltünk fit and slim,Rubiks (hogy ki találja ki ezeket a neveket?

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Az egyszerű kűlső meghökkentően kellemes meglepetést tett ránk.Biztos ha erre járunk mindig útba fogjuk ejteni ezt a kis családias ám kiváló kínálattal és minőséggel rendelkező helyet!Csak ajánlani tudjuk!!!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jócskán megcsúsztunk a szombati feladatokkal,csak fél 4 körül jutunk el odáig hogy enni is kéne. A kinézett hely zárva van,a második jelölt zártkörű rendezvényt tart,elmúlt 4 óra,már mindegy hol, csak együnk valamit. A pizzéria közel van,bent senki. Pincér sem. Lepakolunk,lelkesen nyomkodjuk a pincérhivót,mire megjelenik az illetékes.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Naponta elmegyek előtte,igaz többnyire autóval,most célzottan jövünk. A város egyik főutcáján van,de a zöldsávon belűl. Megközelités könnyű, még a parkolás is,igaz szombat délután van. Első hiba: az ajtó zárva,pontosabban csukva,nehogy betévedjen a vendég véletlenül. Süt a nap,fűtés már nincs,nyitva kellene tartani. Rajtunk kivűl senki,talán a fentiek miatt is.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

HappyHOT Pizza DebrecenX