Étterem teszt 294.- jó választás

Hotel Platán étterme DebrecenHotel Platán étterme Debrecen a térképen

Kiváló 2019. májusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. május 5.
Ballagási tömegnyomor a városban,már a harmadik étterem mondja,hogy rendezvény van. Végül a Platán jelzi,hogy most már ! tudnak fogadni.
Délután 3 elött érkezünk. Parkolóban van hely.az étteremben még több,csak mi vagyunk. Mázli. Mint kiderült,nem az utolsó. Rendelünk,italok közben megjöttek,az étlap nem regény,de ide megfelelő,sőt magyaros ételek is vannak.
Alföldi gulyást és húslevest kérünk,utóbbinál én kikötöm,legalább fél liter legyen. A levesek a 19.percben meg is érkeznek,a pincérnek van humora,egy tál levest kapok,minimum 8 deci ,,emberünk,,szerint. Hús nincs benne.de zöldségek és tészta bőven,elég legyürni. Forró,a kanál megáll benne,kiváló leves. A főételek 15,40-kor megérkeznek,a tálalás jó,az ételek is. A sajttal-sonkával töltött pulykamell,emberes adag,nem is tudom megenni,de elcsomagoltatjuk. Desszertet kávét nem kérünk,már eléggé délután van. Zajszintet nem mérünk,csak mi vagyunk a teremben:ahol rendezvény lesz este,már meg van teritve.
Számlát kérünk,csak a recepciónál lehet fizetni,mert kártyával rendezzük. Szép,szabályos számlát kapunk,16,340 ft-ról. Nagyon korrekt ár,az italokkal együtt.a tálnyi levesem 1,190 ft volt.a pukyka 3,190 ft,de akkira adag,hogy a felét hazavittem. Távozunk 16.10-kor.étkezési idő 70 perc.
Összegzés:
Jó választás volt a Platán.
Az éttermekben hemzsegnek az emberek.itt néma csend,nyugalom,sőt jó ételek.
A személyzet topon,még a sörös poharat is tálcán hozza ki. Ott van amikor kell. Ételek jók,a hús kifogástalan,a rizs kissé ,,ropog,, a krumpli Tesco gazdaságos. Italok hűtése jó,árak korrektek. Alig egy óra alatt kényelmesen megebédeltünk
Tulajdonképpen sok mindenbe nem tudok belekötni.
Kiváló leves.bőséges adagok,figyelmes személyzet. És ami nekem fontos,étkezés kulturált körülmények között.
Barátságos áron(4 csillagos hotelben vagyunk).

Minősités: különösen ajánlott
Értékelés: 9,5/10 pont !
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Hotel Platán étterme Debrecen - Külső képHotel Platán étterme Debrecen - EgyébHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Külső képHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - Étlap/itallapHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - Étel/italHotel Platán étterme Debrecen - BelsőHotel Platán étterme Debrecen - Belső

Hotel Platán étterme további értékelései

2018.02.24családjával
Elvből nem olvasom el (a helyről)a legutóbbi értékeléseket hogy ne befolyásoljon. Tavalyról a kutya affér miatt maradt meg bennünk. Délután 14 10-kor érkezünk,a környéken és bent,senki,csak a recepciós -hotelben vagyunk - és egy kedves és figyelmes felszolgáló fogad,azzal hogy nekünk tartották...
2018.02.03csoporttal
2018.febr.03-án egy rendezvény keretében ebédeltem itt.Az előre megrendelt ebéd gulyásleves és cigánypecsenye volt.A levesben a hús és burgonya félig volt megfőve, az íze jellegtelen. Az igazi megrökönyödésemet azonban a "cigánypecsenye" váltotta ki. Két szelet félig szénné égett hús, foghagyma...
2017.01.13a párjával
2016 szilvesztert töltöttük itt. Nagyon jól éreztük magunkat. Tökéletes volt a kiszolgálás. Finom ételek. Barátságos kedves személyzet. Köszönjük.
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló