Étterem teszt 291.- nosztalgia

Hotel Nagyerdő Étterem DebrecenHotel Nagyerdő Étterem Debrecen a térképen

Átlagos 2019. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. április 6.
Lassan másfél éve,hogy itt jártunk,emlékszem,nagyon jó élményekkel távoztunk.
A hotel előtt találunk parkolóhelyet is.
Rendezvény van,ezért már elfoglalt asztalunktól átterelnek a nagy éttetembe,ott csak mi vagyunk,nem is baj,a születésnapos társaságtól jó messze.Érkezés 14,20-kor.
Kiderűl,sokkal jobban nem jártunk,ez a fő lőiránya a konyhának. Emberünk meghozza az italokat,a vézna étlapról rendelünk. Néhány tétel,3 féle leves,néhány főétel.
Libalevesünk 10 percen belül megérkezik,mivel 2-en is kértünk,én dupla adagot,ezért egy tállal kapunk. Jó leves,forró,hús is van benne. Zöld paprika nincs,csak Erős Pista. Három tányérral nyomok be a tálból. Várunk,több mint 20 percet,15.00-kor ,,hirnök jő,s pihegve szól,, további türelmet kérnek,rendezvény van.
A főételek 15,08 perckor végre megérkeznek. A párizsiasan készült csirkemell elég halvány ránézésre,ízre jobb,a rízsköret átlagos.
A zajszint átlag 54 decibel,ez nem sok,de 38 és 77 db között ingadozik,ahogy a konyha működik. Sör 4 féle van,búzasört és Drehert választunk. Az italok hűtése jó. Az ételek ehetőek,a 4 csillagot elérik.
Desszertet nem kérünk,miközben egy 12 fős társaságot kidobnak,mert nem volt,vagy nem itt - egyeztetve az ebéd .
A legutóbbi ebédből okulva,én mindjárt dupla kávét kérek,és jól teszem,mert kiváló piazza d'oro kávét kapunk.
Számla jön,az ebéd fénypontja,
3 főre mindössze 11,480 ft,italokkal együtt,amiben benne van a 10 % szervizdij.
Távozunk 15,35-kor,étkezési idő 75 perc.
Összegzés:
Legutóbb csak a személyzet bakijai miatt nem
kapta meg a különösen ajánlott minősitést.
Most sem.

Vasúti restire emlékeztető hangulatu hodály,közepesnél jobb konyha,átlagos,de igyekvő
kiszolgálás,jó szintet elérő ételek,kiváló ár-érték arány.
A tál libaleves 1.336 ft volt,ennyiért 3 hete egy tányér -3 deci - levest kaptam! Most ketten ettünk 5 tányérral.
A marhapörkölt jó,az én csirkém is ehető volt.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 7,5/10 pont
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Hotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - EgyébHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étlap/itallapHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Étel/italHotel Nagyerdő Étterem Debrecen - Belső

Hotel Nagyerdő Étterem további értékelései

2018.04.27barátokkal
Másodszor voltam barátnőmmel.A márciusi hosszú hétvégén voltunk.Az ár kedvező a nyugdíjasnak.Az első este az ellátás nehezen ment. Mivel a létszám nem megfelelően lett leadva.De másnaptól kárpótolva voltunk mindenben.Az ételek változatosak és finomak.Az édesség nagyon finom.A személyzet...
2017.12.09családjával
........ahová átestünk a mult szombati vacsora után. Biztosra akarok menni,ma nem kisérletezünk,ezért a Hotel Nagyerdő éttermét választjuk. Parkolás viszonylag könnyen megoldódott. Senki nincs az étteremben,egy körasztalt választunk. Érkezünk 14.00-kor.Azonnal jön az étlap és a kérdés,addig mit...
2016.09.24családjával
Szokásos szombati ebéd helyszínét keressük, ami egyre nehezebb, a,, hol nem jártunk még,, szempont alapján. A Hotel Nagyerdő mellett volt feladatunk,így beülünk ebédelni. Könnyen megkozelithető. Parkolni is lehet kisebb manőverezéssel. Az étterem berendezése színvonalas és hangulatos....
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással