Étterem teszt 52.- török ételek, magyarosan

Kebap & Pizza House DebrecenKebap & Pizza House Debrecen a térképen

Átlagos 2016. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. június 13.
Évek óta nem jártam itt, pedig a főutcán van a hely, akkor még videotéka volt, most pedig étterem, mégpedig kebab és pizza vonalon! Ha jól számolom, 1000 méteren belül ez már a harmadik a Piac utcán! Hát akkor tegyük fel a térképre, azaz az Ittjartam.hu. oldalára, ha már én írom az első értékelést.
Megközelítés, parkolás viszonylag egyszerű, van hely az utca túloldalán.
A berendezés a Duna dönert idézi, a boxok legalábbis. A választék még sokoldalúnak is mondható. Gyorsétteremrõl van szó. A pultnál rendelünk, csirkéből döner tálat, és egy kólát.
A személyzet hazai, ez bátor öntudatra vall. Az az igazi kebabos ahol egy török is dolgozik. Képzeljük el mondjuk a spanyol tengerpartot nyaraláskor, ahol helyiek készítik nekünk a gulyást. KB. Ez a különbség. 10 perc után érkezik az étel, addig szétnézünk. A takarítás nem erősség, csak mi vagyunk később jön egy népes család. Legalább 5 embert látok a pult túlsó oldalán a vendégtérben egyet sem, a szalvéták az asztal alatt, le is kellene törölni az előző vendégek után.
A hús ehető, nincs erősen fűszerezve, de túladagolva sem!
Az adag mérete közepes, a köretek, rizs, sült krumpli, elkészítése jó, nem ragad össze, illetve átsült a krumpli.
Italok hűtése tökéletes, szomorú, hogy erre ki kell térni néhány helyen.
Az étel finom, de takarékos. Csaknem felét a saláták teszik ki, a hús bizony elég kevés benne. Azt nem árt tudni, hogy itt az üzletek 90 %-a önkormányzati tulajdon, korábban horror bérleti díjakkal, amit csak a gazdasági válság enyhítette, jelenleg is 2 tucat üzlet kiadó a Piac utcán.
Ez úgy jön ide, hogy a bérleti díjat bizony ki kell termelni, s ez csak úgy lehetséges ha,, gazdaságos,, adagok készülnek.
Összegzés:
Az étterem, az egyszer meg lehet próbálni kategória. A személyzet teszi a dolgát, az étel minősége is elfogadható, de nem hagy bennünk maradéktalan gasztronómiai élményeket. Az adagban kevés a hús, sok a saláta, maga az étterem sem egy vendégcsalogató hely. A közelmultban 3 dönerest és egy gyroszost értékeltem, sajnos ez a leggyengébb.
A számla italokkal együtt 3,500 Ft ez nem sok, de nem is távozunk dugig jóllakottan.
Minősités: még ajánlott
Értékelés ; 6,5/10 pont
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kebap & Pizza House Debrecen - Külső képKebap & Pizza House Debrecen - BelsőKebap & Pizza House Debrecen - BelsőKebap & Pizza House Debrecen - BelsőKebap & Pizza House Debrecen - Étel/italKebap & Pizza House Debrecen - Külső kép
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval