4,5

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Kínai Wok Ételbár Debrecen vélemények

2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A Kínai Wok étterembe februári lengyelországi sízésünk alkalmával tértünk be hazafelé jövet. Azt reméltük, hogy ahhoz hasonló hely lesz ez is, mint amit a Wok to boxban vagy a budapesti Pad thaiban láttunk, tételesen, hogy az ételeket előttünk készítik frissen, wokban.
Kínai Wok Ételbár Debrecen - Külső képKínai Wok Ételbár Debrecen - Étel/italKínai Wok Ételbár Debrecen - BelsőKínai Wok Ételbár Debrecen - Étlap/itallap
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Debrecen legjobb kínai konyhája! Tiszta és mindig frissek az ételek! Kellemes hangulatú az étterem de elvitelre is kérhetjük az ételt! A szerencse sütit senki ne hagyja ki! Mi mindig ide szaladunk el ha nincs kedvem főzni vagy ha megkívánjuk a keleti konyhát. Rendezvényeket is vállalnak, külön teremben. Mi most ott fogjuk tartani a fiam névnapi buliját. Mindenkinek ajánlom!