Feherhat6: Annak, aki szereti a hagyományosat - Látóképi Csárda Debrecen

Látóképi Csárda Debrecen értékelése
3. helyezett a 212 debreceni étterem közül

Annak, aki szereti a hagyományosat

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Úgy érkeztünk egy hétvégén vacsorázni, hogy nem foglaltunk előre helyet. Nyár volt és a kinti terasz helyiségben bőven volt hely. A pincér azonnal a rendelkezésünkre állt, udvarias és figyelmes volt végig az ott tartózkodásunk alatt. Nagyon jól főznek, az ételadagok bőségesek. Tiszta és rendkívül hangulatos a hely. A parkolás is megoldott, úgyhogy számunkra kifogástalan. Máskor is megyünk!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Feherhat6 felhasználót?    Igen

4000 Debrecen
Látókép, Külterület 99.

2019. március 26.
Az ételek finomak, a kiszolgálás nagyon jó. 3 kutyussal mentem, és szívesen fogadtak. A hely nagyon érdekes a sok régiség miatt.

2018. november 17.
Bennünket nem lehet lerázni. A múlt héten nem jutottunk be,most telefonon egyeztetünk a csárdával,és elindulunk. A hüvős idő miatt a terasz már üres,bent viszont telt ház van,viszont szoritanak nekünk egy asztalt, a cserépkályhával szemben. Szomszédunk egy (jól nevelt) kutyus. Semmi bajom a...

2018. július 22.
Nagyon finoman ea izletesen foznek! A gundel palacsinta fantasztikus.na es telen a frissen sult pogacsajuk is nagyon finom! Szeretek a csardaba jarni! Ajanlom mindenki ek!