Jobbacska pizza

Leroy Pizza - Fórum DebrecenLeroy Pizza - Fórum Debrecen a térképen

2016. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. április 21.
A Leroy név számomra a fősodor és a fine dining közötti középutat jelenti nagyjából. Több éttermükben is jártam, alapvetően meg voltam elégedve minden alkalommal.
Ezúttal a debreceni Átrium centerben az első emeleten kialakított tömegétkeztetőnél szerettem volna valami olyat enni, ami túlmutat a szokásos kommersz magyar-görög-kínai egyenkaján.
A Leroy pizza kínálkozott erre. Háromfélét tartanak, sajtos, szalámis és baconos kukoricás, az átlagnál nagyobb szeleteket előre lesütik, majd sütőben melegítik. Ez egyébként jó módszer, Gianniék is ezt teszik. 590 ft egy szelet ára, ami nagyjából átlagos árfekvés, ha a minőséget is tekintetben vesszük. A pizza tésztája jobb az átlagnál, a kukorica gyengicsek volt.
Pár izgalmas feltétet elfogadnánk, lehet ihletődni a a Pizzicától vagy az Igentől.
Hangulat:Átlagos
Leroy Pizza - Fórum Debrecen - Étel/italLeroy Pizza - Fórum Debrecen - Külső képLeroy Pizza - Fórum Debrecen - Étel/italLeroy Pizza - Fórum Debrecen - Étel/italLeroy Pizza - Fórum Debrecen - Egyéb
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló