Étterem teszt 325.- ....a tavalyi jobb volt...

Melange Pizza DebrecenMelange Pizza Debrecen a térképen

Átlagos 2019. novemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. november 4.
....mint a Rádiókabaré.
A Melange kávéház a város egyik legjobb étterme volt,mig az Egyetem Tower épitése miatt be nem zárták.
A belvárosban a volt Vespa pizza helyén nyilt meg a Melange pizzéria,ami csak névben utód,szinvonalban nem.
A hely fel lett újítva,új berendezés van,és egy szál személyzet.Érkezés 14,58-kor. Étlapot kapunk két percen belül, van időnk válogatni. Az étlap egy pizzériába tökéletes. . Van Újházi tyúkleves,ezt rögtön kérjük is,mire az italok kiérkeznek a főételt is kiválasztjuk.
A hely gyenge pontja rögtön feltűnik:
a személyzet!
Nem az egyszem felszolgáló kislánnyal van gond,meg nem áll,folyamatosan dolgozik,még mosolyogni is van energiája. Kérdés meddig? A baj ott van,hogy egyedül van. Három asztalnál ülnek,később 6 fős csoport érkezik. A leves 15,31-kor! érkezik,ez rengeteg idő,a tesztek 4 éves történetében ilyen sokat még nem vártunk levesre!
Vigasz,hogy a leves jó! Megvan fél liter,bőséges tartalommal,hússal nem gond hozzá a zöld erős paprika sem. Itt van.
Hamar negesszük,majd hosszú várakozás megint,a kis hölgy kérdésemre elmondja,hogy az egyik szakácsnak el kellett ugrania,egyfős séf van.
A főételeket két részketben kapjuk meg,először a lazac és a csirke,végűl az én cheddar sajttal és fekete erdő sonkával töltött csirkemellem pankó morzsában érkezik,16,08-kor! Több mint egy órával érkezésünk után!
A köret csónakburgonya,végre nem Tesco gazdaságos zacskós krumpli. Az étel kitűnő!
A füstölt sajt pikáns ízt ad a húsnak,omlós puha az étel,kitűnően megsütve. Már kopog a szemünk,gyorsan eltüntetjük. Sör Hoegaarden csak 0,33-as van,ezért kettőt kérek. Társaim is nagyon elégedettek,a lazac kiváló,ami általános,hogy bőséges mindhárom adag. Érdemes a fotókat megnézni. A hely hangulatos. Elég sokan vagyunk már,a személyzet nem bővűl,estére nem kell elringatni a kislányt az biztos. Desszertet nem kérünk,nem birnánk kivárni,de kávét kérünk.
A kávé Július Meinl,az én doppiom egészen kitűnő,már fél ötkor! megérkezik.
Számla jön,egészen elfogadható 3 főre.
Az én töltött csirkém
0.33-as sör 750 ft/üveg!, a Doppió(dupla) kávé 760 ft. Az újházi húsleves 1,090 ft,az én töltött csirkém 2,050 ft körettel együtt. Távozunk 16,40-kor,étkezési idő 102 perc!
Összegzés:
Hát a Melange névvel magas a mérce Debrecenben,ezt elsőre nem sikerült megugrani.
Kiváló helyen van,a sétáló utca közepén. A név mágnesként vonzza be a vendégeket. Itt egy hangulatos hely,jó étlap,kiválóan elkészített ételek,korrekt ételárak,drága italok,bőséges adagok,valamint egy roppant lassu konyha,agyonterhelt egyfős személyzet várja a vendéget. Jót lehet barátságos áron ebédelni,ha beéri egy kólával az ebédhez,és van türelme kivárni mig ételt kap.
Jár a második esély,itt is,egy év múlva újra teszteljük.
Hangsúlyozom az ételek kifogástalanok.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8/10 pont
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Melange Pizza Debrecen - Külső képMelange Pizza Debrecen - Külső képMelange Pizza Debrecen - BelsőMelange Pizza Debrecen - BelsőMelange Pizza Debrecen - Külső képMelange Pizza Debrecen - Étel/italMelange Pizza Debrecen - Külső képMelange Pizza Debrecen - Étlap/itallapMelange Pizza Debrecen - Étlap/itallapMelange Pizza Debrecen - Étlap/itallapMelange Pizza Debrecen - Étel/italMelange Pizza Debrecen - Étel/italMelange Pizza Debrecen - BelsőMelange Pizza Debrecen - Étlap/itallap

Melange Pizza további értékelései

2022.03.28családjával
Nagyon ízletesen elkészített ételeket kaptunk, gyönyörűen tálalva. Különleges ízvilággal Mondjuk elég sokat kellett várni az ételre, de szombat este révén sokan voltak. Kellemes zene szólt és kedvesek voltak a pincérek is. Még nem volt kész az asztalunk, de hamar összetoltak nekünk két másik...
2020.12.22egyedül
Házhozszállítással rendelt panírbox minden igény kielégítő volt. Ízletes ételek pontos kézbesítés, csak ajánlani tudom!
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással