Svédasztalos étkezés a zöld szalonban

Natura Étterem DebrecenNatura Étterem Debrecen a térképen

Kiváló 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 11.
A debreceni Aquaticum Szálloda étterme a legalsó szinten található. Mint szállóvendégek, 4 reggelit és 4 vacsorát fogyasztottunk itt el, svédasztalos formában. A vacsora mellé az italokat (gépi üdítők, víz) is tartalmazta a csomagunk, ezekért sem kellett külön fizetni.
Ahogy a rengeteg képen is próbáltam bemutatni, a választékban nem lehetett semmi kivetnivalót találni. Kifejezetten széles választék, bőséges kínálat, határtalan mennyiség volt a jellemző. Minden nap volt többféle húsétel, hal, zöldséges fogások, izgalmas előételek, finom kis desszertek, minden nap fagylalt, friss gyümölcstál.
A reggelinél szintén jó volt a felhozatal. Vegán és laktózmentes kínálat is akadt. A kisgyerekeknek bébiétel és műanyag tányérok, poharak voltak bekészítve.
Nagyon szép környezet, jellemzően almazöld színekben játszó berendezés. Kényelmesen elrendezett asztalok, nem volt nyomorgás érzetünk.
A kávé és a tea minősége is átlag feletti volt.
A pincérek eléggé terheltek voltak, de nagyon pörögtek.
Nekem nagyon tetszett az ételek elkészítése, fűszerezése is.
Voltunk már egy pár hazai szállodában, de itt volt az egyik legjobb a konyha a véleményem szerint.
Mindig volt 2 féle gyerekmenü is.
Natura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - EgyébNatura Étterem Debrecen - Egyéb

Natura Étterem további értékelései

2023.12.30gyerekekkel
Négycsillagos szállodához mérten nagyon nem voltam elégedett az itt található ételek minőségével. Hiányoltam a friss salátákat, úgy egészében a frissességet az innovációt a menükben, megjelenésben...A rántott hús gyakorlatilag ehetetlen volt, több ételben hajszálat, szőrt találtunk. Sok a...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással