Paripa Csárda Debrecen

Paripa Csárda Debrecen
Paripa Csárda DebrecenParipa Csárda Debrecen
Paripa Csárda DebrecenParipa Csárda Debrecen

Paripa Csárda Debrecen bemutatkozása

A Paripa Csárda Debrecen természetvédelmi övezetében, oxigéndús levegőjű fenyőerdő közepén újult meg. Hagyományos és modern stílus ötvözésével kialakított étterem 160 fő, a borozó 80 fő, míg a grillterasz további 100 fő színvonalas kiszolgálását teszi lehetővé.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Paripa Csárda Debrecen vélemények

Kiváló 2013. július 15. járt itt
A csárda az erdő közepén, gyönyörű környezetben helyezkedik el. A belső kialakításnál minden apró részlet a régi magyar építészet és praktikus lakberendezés hagyományait tükrözi. Az ételek minősége kiváló, mennyiségük hatalmas. Az igazi magyaros ízek kedvelőinek hamar a szívébe lopja magát a hely.
Átlagos 2013. július 5.családjával járt itt
Családommal kerestem fel kb. egy éve a Paripa Csardat egy vasárnapi ebédre. Az étterem nagyon szép helyen található, egy Debrecen közeli erdő közepén. Jó a hangulat, de sajnos az ételek minősége rendkívül lapos, és ez nagyon rontja az összképet. Csélingben sorakoznak a vasárnapi ebéd ételei, de sajnos azok nem haladják meg egy iskolai menza szintjét.
Kiváló 2013. június 18.gyerekekkel járt itt
Debrecen az egyik kedvenc városom, és csoda, hogy csak nemrég bukkantam rá erre a kis étteremre. A gyerekek már a neve hallattán bezsongtak, azt hitték abrakot fogunk enni. Kicsit csalódtak, ám mikor kihozták a finom husit, elszállt minden ilyen érzésük. Nagyon hangulatos helyen van, a gyerekkorom idézhettem fel.
Kiváló 2013. június 10.gyerekekkel járt itt
Igazán szép, tiszta levegőjű környezetben található ez a kellemes hangulatú a tanyasi világot idéző csárda. Gyermekeimmel is jártam ott és párommal is. Nagyon figyelmes és udvarias a kiszolgálás, rendkívül ízletesek az ételek, gyermekbarát hely. Lovasistállójuk is van ami a gyermekeknek külön öröm volt.
Paripa Csárda Debrecen a térképen
4079 DebrecenPac tanya 43
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rock&roll
Különtermek
Nagyterem - max. 160 fő