Étterem teszt 321.- ékszerdoboz

Tar Pizzéria DebrecenTar Pizzéria Debrecen a térképen

Kiváló 2019. novemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. november 1.
Debrecen minden éttermét teszteltük,már csak a giroszos talponállók és néhány pizzéria maradt ki a szórásból.
Ezért ma a Tar pizzériát választjuk. Közel a város egyik főutvonalához,egy kis mellékutcában helyezkedik el,előtte könnyen le tudunk parkolni.
Semmit nem tudunk róla,először járunk itt. Meglepő kép fogad,mediterrán hangulatu trattoria amit a kialakitás is tükröz. Csak mi vagyunk,választhatunk helyet.,az emeleti teraszt választjuk!
Érkezés 13,45-kor.
Az októberi napsütésben még melegünk is van.
Az étlapon 4 féle leves,előételek,rengeteg pizza van.
Más nincs. Én nem eszem pizzát,de most kénytelen vagyok.
Emberünk fürgén mozog,hoz mindent,és pontos.
Az italok kitűnően vannak hűtve. A röviditalok limonchello és baileys jégkockával érkeznek.
Társam málnalevese 14,13-kor érkezik, 20 perc után -kiváló,kvázi málnahab,egy gömb fagyival. Kb.4 deci. Finom.
Ha már pizza,adjuk meg a módját! Retró szalámis pizzát kérek,plusz választható feltétekkel: parmezán sajttal és pármai sonkával. A pizzák 14,27-kor érkeznek. Igazán jól néznek ki,érdemes a fotókat megnézni! Frissen sült,minőségi alapanyagokból,kitűnő ízekkel. A sörválaszték nem bőséges,az egyetlen olasz sör kifogyott, búzasört rendel társam,de emberünk lelkes,talált még egy üveg Peronit! A fotón.
Hát nehezen, de legyűrjük a pizzát,de ha már ilyen olaszos helyen vagyunk,kérünk egy Tiramisut,és egy Tar palacsintát is . A desszertek kitűnőek! Az én palacsintám dióval töltve,tejszinhabbal,meggyszemekkel díszitve, kiváló.
Végül nem lehet kihagyni a hely specialitását,a pármai kávét,ami a kávélap szerint csak itt kapható.
Érdemes megnézni,hogyan szolgálnak fel egy kávét!
Háromféle cukorral,tejszinnel,kis süteménnyel. A kávé élményszámba megy,pont az az íz ahogy én szeretem a kávét! Kitünő.
Számla jön,3 főre italokkal 19,790 ft. Ebben a röviditalok és 4 sör is van. Teljesen korrekt és barátságos.
Az én retro pizzám a plus sajt és sonka feltétetekkel 3,180 ft,a málnaleves 1,180 ft,a kiváló palacsinta 990 ft,egy kóla 420 ft,a pármai kávé szintén. Egy üveg sör 450 ft.
Összegzés:
Hát őszintén szólva, erre nem számitottunk.
Egy sima pizzériába készültünk,s kaptunk helyette egy - eddig ismeretlen - ékszerdobozt!
Gyakorlatilag nem tudok belekötni. Minden amit felszolgáltak,kiváló volt,a személyzet hiba nélkül dolgozott. Tisztasággal nincs gond,ár-érték arány kiváló,ételek ízletesek,bőségesek,alaposan jóllaktunk,roppant hangulatos kis olaszos trattoria. Apróságokba mindenhol bele lehet kötni, de étterembe azért járunk,hogy jóllakjunk és jól érezzük magunkat,ez a hely egy élmény volt. Az hogy felkerüljön az ittjartam.hu oldalára az éhes emberiség érdeke.
Minősités:
különösen ajánlott !
Értékelés: 9.5/10 pont
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Külső képTar Pizzéria Debrecen - Külső képTar Pizzéria Debrecen - BelsőTar Pizzéria Debrecen - Külső képTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - BelsőTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - EgyébTar Pizzéria Debrecen - EgyébTar Pizzéria Debrecen - BelsőTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Étel/italTar Pizzéria Debrecen - Külső képTar Pizzéria Debrecen - Külső kép
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással