Étterem teszt 102.- hiánypótlás

Zöldfa Vendéglő DebrecenZöldfa Vendéglő Debrecen a térképen

2016. decemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. december 5.
Családom tagjai is járnak éttermekben, egy ilyen ajánlás miatt választjuk mai tesztalanyunkat.

A megközelítés gyors és könnyű a 4-es főút kivezető szakaszán, a parkolás már nem annyira. Szemben a Főnix csarnok mellett találunk helyet.
Az étterem üres, csak mi vagyunk, ezért az egyszem helyi mindenes, csak velünk foglalkozik. Kapunk étlapot, meglepően sokoldalú ahhoz képest hogy egy harmadosztályú helyen vagyunk.
Orjalevest választunk és Jókai bablevest.
Meglepő hogy lehet választani csésze és bogrács kiszerelés között, ez követendő példa a nagy cégek számára is.
A hely kissé fapados, de tiszta és a kategóriában tökéletesen megfelelő. Italnak kólát kapunk, baileys sajnos nincs, jägerrel pótoljuk. A 11.percben megjön a leves. Zöld paprika nincs, Erős Pista van. A leves a nap fénypontja, Krúdy Szindbádja jut eszembe a gyöngyöző zsirkarikak láttán. Főtt hússal tálalja. Az adag korrekt, de kérek még egy adagot annyira finom. A főételek is a 30.percben megérkeznek. Vegyes köretet kértem de csak sült krumpli érkezik. Az adag tökéletes mennyiség, két nagy hússzelettel van. A kóla kicsit késik, 3 féle
sör van mindössze. A személyzet pozitív értékelést kap,
, az ételek kitűnően vannak elkészítve, még egy egyszerű sült krumpli elkészítésére és ízére is odafigyelnek, a felszolgaló érdeklődik elégedettek vagyunk e? Egyértelműen igen. Kérünk desszertet is, a palacsinta finom, a gesztenyepűré is, a gesztenye lehetne több a tejszínhab rovására. Végül a kávé zárja a menüt, sajnos nem a legjobban. Hiányzik a markáns iz, ráadásul langyos!
Számla jön, meglepetésre mindössze 13,200 Ft-ot fizetünk italokkal együtt. Étkezési idő 72 perc.

Összegzés :
Kellemes meglepetés a vendéglő!
A leves osztályon felüli, a főétel is finom volt,roppant korrekt adagok nagyon baráti áron. A leves 690 Ft, ami nem pénz érte, a főétel 2 hatalmas hússzelettel 1.590 Ft! A személyzet megérdemli a jó minősítést, a konyha kitűnő, a felszolgaló teszi a dolgát. Ha megtanul kávét főzni, és nem feledkezik meg a rendelés egy részéről,jó lesz a szakmában. A kategóriában egészen kiváló,az ételek minősége és mennyisége miatt. A sör és likőr választék lehetne szélesebb. Étlap egészen jó. Fürge konyha.
Aki olcsón és gyorsan szeretne jó minőséget enni annak bátran ajánlom.
Az hogy nem szerepel az Ittjartam.hu oldalán komoly hiányosság amelyet ezúton potolunk,mert megérdemli. Jó kis étterem.

Minősités ; ajánlott
(ételek különösen ajánlott)
Értékelés ; 9/10 pont
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Zöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Külső képZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - Étlap/itallapZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - BelsőZöldfa Vendéglő Debrecen - Étel/italZöldfa Vendéglő Debrecen - Külső képZöldfa Vendéglő Debrecen - Belső

Zöldfa Vendéglő további értékelései

2021.06.10egyedül
Elvitelre kértem a'la carte ebédeket. Hazaérve a levesek fele kiborult a kocsiban az alkatmatlan kis pitliből, 2 dl helytt 1 dl maradt bennük, "természetesen" felülre csomagolták így az alatta levő főételre csorgott minden. Az ebéd: irgalmatlan kemény száraz csirkemell, ehetetlen.Óvodás adag...
2018.09.21a párjával
Vacsorázni szerettünk volna ezen az ismeretlen helyen. Gyanús volt kissé, hogy az étterem kongott az ürességtől. A teraszon helyezkedtünk el. A folyamatosan röhögő pincér hozta az étlapokat(lehet azért volt vidám, mert ő már tudta amit mi még nem). Én egy roston sült tarját rendeltem...
2018.04.22családjával
Régen jártunk itt,de a kiszemelt csárda éppen bezárt. Jó emlékeink vannak erről a helyről. Erkezünk 17.07-kor. Egyszemélyes személyzet mint a múltkor. Étlap jön,4 oldal,és 2 oldalnyi ital. Választani lehet, egy harmadosztályu helyre megfelelő. Néhány perc múlva jön emberünk hogy innánk e...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással