Debrecen Eye Óriáskerék Debrecen

városi Óriáskerék közül
Óriáskerék
Debrecen Eye Óriáskerék Debrecen

Debrecen Eye Óriáskerék Debrecen bemutatkozása

Bár a nyári időszakban Balatonalmádiban állomásozik a Debrecen Eye, augusztus végén várhatóan a korábbi évekhez hasonlóan visszakerül majd eredeti helyére. A 45 méter magas óriáskerék valószínűleg ismét a Kossuth téren várja majd a debreceni panorámára szomjazókat.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Debrecen Eye Óriáskerék Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2024. március 21.családjával járt itt
Lehet, nem én leszek a mérvadó, mert én imádok minden óriáskereket, de szerintem nagyon szép volt a kilátás. Sajnálom, hogy valójában elég drága, kevés kört megy és persze mindig hosszú a sor. De ez csak azt bizonyítja, hogy népszerű.