MrsHolmes
2 évnyi aktív tagság

MrsHolmes adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Csokoholista  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2023.08.29
Utoljára itt2024.10.07

Kiváló 2023. december 2.családjával járt itt
Őszintén, nem csodálkozom, hogy ez az étterem áll az első helyen. Kicsit persze drága, de cserébe nagyon finom és az adag is rendben van!
A kiszolgálás remek, kedvesek a pincérek nagyon. A hely jellege nekem nagyon tetszik, szép, kellemes, hangulatos.
Felhasználó fényképei:
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Csokonai Söröző & Étterem Debrecen -
2024. június 24.családjával járt itt
Mikor oda mentünk, nem volt senki kint. Már két perce álltunk ott, amikor egyikünk bement szólni, hogy jöjjön ki valaki, mert fagyiznánk. Négyen voltak, senkinek nem jutott eszébe kijönni.... Igaz, hogy kézműves fagylalt, de elég kicsit adnak, ennyi árért. Íze viszont Isteni, ez nem vitás.
Balatonfüredi Levendula Kézműves fagylaltozó Balatonfüred -
Átlagos 2024. július 6.családjával járt itt
A sétányon járva megkívántunk egy lángost. Egymást érik a lángosozók, de mivel itt már éppen ettek ketten, gondoltuk csatlakozunk - plusz, itt tűntek a legkényelmesebbnek a párnázott padok. Az ott dolgozó fiatal lánykák nagyon tették magukat a szomszéd srácoknak, ami azért elég idegesítő volt, pedig én is 30 alatti vagyok.
Felhasználó fényképei:
Pedró Büfé - Fagyizó Balatonfüred - Pedró Büfé - Fagyizó Balatonfüred - Pedró Büfé - Fagyizó Balatonfüred - Pedró Büfé - Fagyizó Balatonfüred - Pedró Büfé - Fagyizó Balatonfüred -