MrsHolmes
68 fotó

MrsHolmes adatlapja

45Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Paleolit  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Csokoholista  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2023.08.29
Utoljára itt2024.07.13

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2023. augusztus 29.barátokkal járt itt
Évek óta járok ide. Nagyon sok (indokolatlanul) túlértékelt Gyrosost is kipróbáltam, de eddig csak ez jött be legjobban. Mindig minden friss, nincs olyan hogy kiszáradt a hús vagy elhűlt. A zöldség minőségi. Az adag teljesen oké. Sajnos az árak egyre magasabbak, de hát hol nem?
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Kiváló 2023. augusztus 29.családjával járt itt
Igazi olasz fagyizó hangulata van. A gömbök hatalmasak és bizonyára a legolcsóbb a városban. Van már cukormentes is. Krémes és ízletes. A kiszolgálás is jó.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Tiara Fagyizó Debrecen - Tiara Fagyizó Debrecen -
Szörnyű 2023. augusztus 30.barátokkal járt itt
Szebben megfogalmazni nehezen lehet: túlárazott ételek/italok, flegma felszolgálók. Ha nem volt az ember úgy öltözve, le volt nézve. És sajnos azt sem tudom mondani hogy a mi pincérünknek volt rossz napja, mert ugyanaz aki minket lenézett, két asztallal arrébb a Gucci táskás nőnek már tetszelgett. Egyszer voltam, többet nem is megyek.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás