Értékelhetetlen

Grand Hotel Aranybika DebrecenGrand Hotel Aranybika Debrecen a térképen

Szörnyű 2016. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nem szeretném szaporítani a szót mert meg azt sem érdemli meg a hely! Viszont nem tudom szó nélkül hagyni a történteket:
Baráti összejövetel kapcsán szálltunk meg az Aranybikában, sajnos idő hiány miatt már nem volt választási lehetőségünk az Augusztus 20.-i teltház miatt. Sokan azt írjak az aula es az étterem szép, Én inkább így fogalmaznék, nem annyira lepukkant mint a szobák és a folyosók, körül belül egy szebb raktár helyiségnek tudnám leírni. Összeségében viszont a Hotel állapota kritikán aluli mind felszereltségben mind tisztaságban mind minőségben. Egy pár dolgot kiemelnék:
Penészes fal
Penészes kézmosó
WC-n steril felirat (szerintem meg soha nem látot tisztítószert)
Felválló tapéta
Kieső ablakok (ez elégé megrázó mikor az ablak alatt aludna az ember)
Szétcsúszott parketta.
és meg sorolhatnám.
Az étterem:
Tisztaság es higiénia szempontjából is hagy kivetni valót maga után, felmerűl a kérdés hogy vajon mikor ellenőrizte utoljára hivatalos szerv...gyanítom bevonnák az engedélyüket de legalábbis egy komoly büntetésre számíthatnának. Itt is csak egy pár dolgot emelnék ki: ( Reggelizni voltunk )
Zöld tojás
Fűszeres ízű zöldségek (indokolatlanul erős)
Választék hiánya
Ételek minősége
Vízben főtt tejbe gríz (bár szerintem egy ilyen étel fel sem kerülhetne az étlapra egy valamire is adó étteremben)
A lepedekes narancsléről inkább nem is mondok semmit. Meg visszagondolni is rossz.
Személyzet:
Valahol ez a legborzasztóbb, mindenki életunt semmilyen segítséget nem lehet kérni érdemben. Mindenkin az a bizonyos (jóvan az úgy) életérzés tapasztalható.
Néha még Én éreztem kellemetlenül magam, hogy ott merek megszállni.
A recepció részéről Információ közlés hiánya miatt nem tudunk megfelelően parkolni csak a környező utcában, így elvontatására került az autónk. Azt gondolom, hogy ennyit talán lehetet volna közölni az érkezésünkkor hogy amennyiben a hotel parkoló tele van, hol NE parkoljunk a virág karnevál okán.
Némelyik dolog apróságnak tűnhet ami felett még szemet is hunyna az ember, de mikor minden egyes pont kritikán aluli, akkor az számomra már elkeserítő. Nemmellesleg az árak nem ezt tükrözik.
Amíg minden így marad Én csak annyit tudok tanácsolni mindenkinek hogy messziről kerüljék el az Aranybika Hotelet.
Személyzet:Szörnyű
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Szörnyű

Grand Hotel Aranybika további értékelései

2020.08.11barátokkal
A szállodához érkezve az első csalódás már a parkolónál fogadott minket: egy közterületi parkoló sorompóval elkerített részét jelenti az "őrzött parkoló", amely tele volt zsúfolva. Természetesen nem vettük igénybe 1800 Ft/nap áron, hiszen ez teljes mértékben irreális összeg! A recepciós sajnos...
2020.03.04családjával
Édesapám a munkája révén sokszor töltött pár napot egy-egy városban. Ilyenkor valamilyen szálláshelyen aludtak kollégáival. Kis panziótól kezdve nagy hotelekig. Az egyik kedvence a debreceni Aranybika Szálloda volt. Ennek köszönhetően hatalmas kíváncsisággal és elvárással léptem be a szálló...
2019.08.11a párjával
Debrecen központjában található ez a patinás szálloda, amelyet mintha tudatosan tennének tönkre. A legszebb szobaként adott 4. emeleti szobában a szekrény cipőtartó része törött, az ajtók, bútorok fedőrétege több helyen letöredezett, vagy a festék pattogott le. Paplan helyett plédet tettek a...
Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló